ניסיון רצח בבית המשפט: כתב אישום הוגש היום (שני) נגד אישה - שאינה תושבת ישראל ומכנה את עצמה בתיה קאשי - בגין ניסיון רצח במתחם בית המשפט העליון. מכתב האישום עולה שהנאשמת הגיעה למתחם יום לפני התקרית, ודקרה את הקורבן בעזרת סכין יפנית שמצאה במקום. היא נבלמה על ידי מאבטח שהגיע למקום - בעט בה, וניטרל אותה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום, הדוקרת הגיעה לפני כשבועיים למתחם בית המשפט העליון בירושלים לאחר שהחליטה שברצונה להרוג אדם כלשהו במקום. הנאשמת הסתובבה במתחם בית המשפט במשך זמן מה ולאחר שמצאה סכין יפנית במקום החליטה ללון באזור בית המשפט עד ליום שאחרי.

בשעות הבוקר שלמחרת כשהנאשמת לבושה במעיל וקפוצ'ון ומצוידת בסכין שמצאה, נכנסה הנאשמת למבואה שמובילה לכניסה לבית המשפט, התיישבה על אחד הספסלים במקום והמתינה לביצוע המעשה. כעבור זמן קצר, הגיעה הקורבן, התיישבה על אחד הספסלים, והמתינה לפתיחת שערי בית המשפט.

הדוקרת, שראתה שהמתלוננת מרוכזת במכשיר הנייד שלה, שלפה את הסכין מכיס המעיל בפתאומיות, ניסתה לדקור ולחתוך את המתלוננת באזור הצוואר מספר פעמים. בתגובה, המתלוננת ניסתה בעזרת ידה להרחיק את הנאשמת ממנה והסיטה את ראשה הצידה. מאבטח שהבחין במתרחש, הגיע במהירות למקום, בעט במרכז גופה של הדוקרת, ובכך מנע ממנה להשלים את המעשה.

המתלוננת סבלה מחתך קטן בפניה, ופגיעה קלה ביד שמאל. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשמת עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.