שני חשודים נעצרו אתמול (שלישי) על ידי יחידה 105 של המשטרה בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בקטינות. על פי החשד השניים, אחד בן 24 מנתניה והשני בן 48 - אב ל-4 מקרית מוצקין - ביצעו את מעשיהם באמצעות האינטרנט ובמרחב הווירטואלי תוך ניצול בוטה של תמימותן. מעצרם הוארך אתמול עד ל-20 בינואר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי החשד, הצעיר מבין השניים, בן 24 מנתניה, נהג ליצור קשר עם עשרות קטינות בנות 9-17 והזדהה כנערה העונה לשם: "שרית". לאחר שביסס את הקשר עמן הוא ביצע בהן במספר הזדמנויות, עבירות מין קשות וחמורות ביותר במרחב הווירטואלי – עד לכדי שידול קטינה לאינוס באמצעות הרשת.

החשוד נוסף, תושב קריית מוצקין ואב ל-4 ילדים, התכתב במשך תקופה עם קטינות מתוך כוונה לבצע בהן לכאורה עבירות מין. מעצרם של השניים הוארך אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון עד ליום 20.01.2020.

לצד חקירת החשודים ובחינת חומר הראיות, המאמץ המשטרתי מתמקד באיתור וגביית עדויות מקטינות נוספות, שייתכן והחשודים יצרו עמן קשר או פגעו בהן. בנוסף, המשטרה מפרסמת רשימה של שמות וכינויים של הפרופילים הפיקטיביים בהם נחשד שהחשודים עשו שימוש: שרית (מהרצליה) , אלון דביר ואלון.

בשל המקרים הקשים המשטרה מתריעה בפני הציבור: "לאור דפוס פעולתו הסדרתי של החשוד, ככל שעולה חשד בקרב הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו' כי ייתכן וקטינה/ קטין נוספים נפלו קורבן למעשים מסוג זה נא לפנות בהקדם למוקד 105- מוקד להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט, לגבי כל חשד או חשש באשר הוא".