נהג מערבל הבטון שחזר אתמול (רביעי) בערב את התאונה הקטלנית במהלכה נהרג דניאל כהן בן ה-13 שרכב על קורקינט שיתופי של "ליים" בצומת הרחובות משה דיין ודרך בר לב בתל אביב. לאחר שנחקר על ידי בוחני התנועה בזירת האסון שוחרר הנהג לביתו בתנאים מגבילים. נבדקת האפשרות שהקורקינט הושכר בשמו ובכרטיס האשראי של אדם אחר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

השחזור החל אתמול כשעתיים אחרי התאונה, אחריו שוחרר נהג מערבל הבטון בתנאים מגבילים. במקביל, הדליקו בני דודו וחבריו של דניאל כהן ז"ל נרות לזכרו בבית ספרו ובמקום התאונה. בדיקה העלתה כי כהן שכר את הקורקינט השיתופי בשמו ובכרטיס האשראי של אדם אחר.

מחברת "ליים" נמסר בתגובה: אנו כואבים את הטרגדיה הנוראית וליבנו יוצא אל משפחתו של הנער. הרכיבה אסורה מתחת לגיל המותר על פי חוק. לקורקינטים השיתופיים של ליים מערכת הסורקת את התעודה המזהה של המבקשים לרכב על הכלים בהתאם להוראות עיריית תל אביב. כמו כן, חל איסור מוחלט להזין תעודה או פרטי תשלום של אדם אחר וכן אסור לפתוח כלי לרכיבה עבור קטין. אנו ממשיכים לחקור את המקרה ונעמוד לרשות כל גורם רשמי שיבקש את עזרתנו. חשוב לציין כי בטיחות היא בראש סדר העדיפויות של lime.

דניאל כהן בן ה-13 נהרג אתמול מפגיעת מערבל בטון בזמן שרכב על קורקינט חשמלי שכור בדרך משה דיין בתל אביב. כהן נפצע בתאונה באורח אנוש, ולאחר שפונה לבית החולים תל השומר תוך כדי ביצוע פעולות החייאה - נקבע מותו. מתנדבי זק"א סייעו למשפחה בעריכת הלווייתו שתתקיים הערב בבית העלמין ירקונים.

אתמול בשעה 16:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הנער שנפגע ממשאית. חובשי רפואת חירום על אופנועי מד"א שלמה לוי ויוסף נהון שהגיעו לזירת האירוע סיפרו: "הנער שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה. תוך כדי שאנחנו נלחמים על חייו, העברנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו במהירות לבית החולים, כשמצבו אנוש".