ל-N12 נודע היום (שלישי) כי במשטרה התקבלה תלונה של תלמידה נוספת שלמדה בעבר אצל המורה החשודה, והיא טוענת שאותה מורה ביצעה גם בה מעשים מגונים. התלונה של התלמידה הנוספת מגיעה כחודש אחרי חשיפת התלונה הראשונה, של א' נגד המורה, במהדורה המרכזית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי התלונה שהגישה התלמידה הנוספת, היא למדה אצל המורה החשודה לפני כ-15 שנה – ולטענתה המורה תקפה אותה מינית וביצעה בה מעשים מגונים בזמן שהייתה תלמידתה.

לפני כחודש נחשף במהדורה המרכזית כי משטרת ישראל כבר מנהלת חקירה נגד המורה במוסד חינוכי-חרדי במרכז הארץ. החשד: פגעה מינית בתלמידתה, א', במשך שנים. א' הייתה קטינה בת 16 בלבד כשהמורה החלה להזמין אותה לדירתה, שם רכשה את אמונה דרך שיחות נפש – אך מהר מאוד השיחות הפכו למגע אסור.

"ביום שהיא נגעה בי, הפסקתי לתפקד", חשפה א' במהדורה. "הפסקתי לאכול, התחלתי לשתות ולפגוע בעצמי. היא פגעה בי מינית בצורות הכי קשות. התעוררו לי שאלות, אבל אלה שאלות שמיד הדחקתי, בגלל הדמות. אמרתי לעצמי: 'מורה בחיים לא תפגע בי', הרגשתי שבית הספר זה המקום הכי בטוח".

לדברי א', הקשר הפך לתלותי: היא עברה להתגורר בביתה של המורה, כשהמורה היא האחראית הבלעדית לטיפולה. א' מספרת שהמורה נהגה לספר לה סיפורים בעלי אופי מיני ולטענתה פגעה בה מינית - טענה שהמורה מכחישה בתוקף. 

א' סיפרה שגם כעת, כחמש שנים אחר כך, התחושות הקשות לא מרפות ממנה. "זה היה כמו למות ולהמשיך לחיות", היא תיארה. "היו לי דיכאונות, תגובות מאוד קשות. כל השנים האלה שתקתי, זה היה מאוד קשה כי כל השנים האלה חוו אותי כלא נורמלית". היא הפסיקה להגיע למוסד החינוכי שבו למדה, החלה לצרוך אלכוהול, איבדה משקל רב ואושפזה במצב קשה. רק בשנה האחרונה אזרה אומץ  ונחשפה אצל יועצת פסיכולוגית ומול משפחתה, וכן פנתה לארגון JCW הפועל להבאתם לדין של אלה שתקפו מינית בחברה החרדית. "אנחנו מטפלים בכמה וכמה מקרים כאלה בו זמנית", גילה צביקי פלייזמן, סמנכ"ל JCW. "לא נראה שהתופעה שוככת, אלא מתגברת".

עוד פנתה א' לעו"ד שרון נהרי, ובימים אלה מתנהלת תביעה אזרחית נגד המורה. "שמענו את הסיפור שלה, וזה דבר מאוד מאוד חמור", הוא מספר. "מדובר בקטינה, ואנחנו חושבים שהמשטרה צריכה למצות את הדין בנושא הזה".

לאחר שהתפוצצה הפרשה, ניסתה לכאורה מנהלת המוסד החינוכי שבו למדה, לבקשתו של בעלה של המורה החשודה, לסיים את הפרשה. "אם בעלה רוצה לסגור את הפרשה - את יודעת לבוא לקראת, או הוא יכול לדבר איתך?" שאלה המנהלת את א' בשיחת טלפון. א' אמרה שתסכים להיפגש איתו בנוכחות עורך דינה בלבד, והמנהלת השיבה: "הם מעוניינים לסגור את הפרשה, ואת תמשיכי בדרכך לא לפרסם, כמו שעשית עד היום".