חשד לרצח בצפון: אישה כבת 32 נמצאה הבוקר (רביעי) ללא רוח חיים בדירה ברחוב הגליל בכרמיאל. שוטרים שהוזעקו לזירה איתרו אותה מוטלת על הרצפה עם סימני דקירה על גופה. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע, וחשודה בשנות ה-30 לחייה,שככל הנראה הכירה את הנרצחת, עוכבה לחקירה במטרה לברר האם היא קשורה לרצח.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

‎הקורבן הייתה רווקה שהתגוררה בבניין במשך חודש ולא הייתה מוכרת למשטרה. לפי החשד, בדירתה התפתח ויכוח כלשהו במהלך מסיבה שהתארגנה שם, ואחת הנוכחות במקום דקרה אותה. על פי החשד, החשודה בדקירה מיהרה לדפוק בדלת השכן ולומר לו לקרוא למשטרה. השכן אכן התקשר למשטרה, שהגיעה למקום ועצרה את הדוקרת.
 
רצח בכרמיאל
זירת הרצח בכרמיאל

הדיווח הראשון על האירוע התקבל במגן דוד אדום בשעה 5:28, ובעקבותיו הוזעקו הכוחות לזירה. לאחר פעולות החייאה נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותה של האישה במקום.

"כשהגענו ראינו אישה כבת 32 מחוסרת הכרה עם פצעי דקירה", סיפר פרמדיק מד"א אדי קחני. "היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

רצח בכרמיאל
החוקרים בזירת הרצח בכרמיאל

כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת הוזנקו למקום, פתחו בחקירה והחלו באיסוף ממצאים. מהמשטרה נמסר כי מבירור ראשוני עולה החשד כי האישה הותקפה ונדקרה באמצעות כלי חד. בתום הערכת מצב הוטלה החקירה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית. הרקע למקרה עדיין לא ידוע והחקירה בעיצומה.