דוד גוזלן שהותקף על ידי שכנו במצ'טה עדיין בתאילנד, החליט מאז המקרה לעבור לתאילנד עם משפחתו, מחשש שהתוקף יחזור "לסיים את עבודתו" כפי שהבטיח לו בעימות ביניהם. "בטוח לי וטוב לי פה", סיפר היום (שני) גוזלן בריאיון עם רפי רשף.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

גוזלן מספר כי הוא לא יודע מה יקרה במידה ויחזור, לאחר שהנאשם כבר ניסה להרוג אותו. "הוא אמר שכשהוא יצא הוא יסיים את העבודה, יסיים את מה שהוא התחיל, זה לא נעים", אמר גוזלן שהוסיף כי הנאשם אמר זאת ליד החוקרים והשוטרים, שהזהירו אותו שלא יאמר זאת שוב.

גוזלן הוא סופ במקצועו, והוא מספר כי מאז מה שקרה הוא לא יכול לכתוב ביד ימין. "ייקח משהו כמו שנתיים לעצבים לגדול מההתחלה כי הכל שם נקרע, אבל מנסים להתקדם", סיפר.

מאז המקרה הקשה גוזלן מספר כי יש לו סיוטים: "הוא ניסה לשסף לי את הגרון, אבל אני מנסה לקחת את זה לכיוונים אחרים, בגלל זה כתבתי ספר שנקרא "מצ'טאי" על השם המצ'טה הזאת ומה שקרה". הוא לא יודע מתי ואם יחזור לארץ, אך בינתיים הוא סיפר כי הוא פתח יחד עם משפחתו מרכז קהילתי בתאילנד, לצד כתיבת הספרים.

המקרה אירע לאחר שגוזלן רכש דירה בבניין בתל אביב והגיע אליה כשהוא מלווה בפועל על מנת לשפץ את דירתו החדשה, אך אחד השכנים לא אהב את הרעש שנוצר תקף אותו במצ'טה. פרקליטות מחוז תל אביב הגישה באוגוסט האחרון כתב אישום נגד א', תושב העיר בן 42, בגין חבלה בכוונה מחמירה, החזקת סכין שלא כדין, איומים ושיבוש מהלכי משפט. בנוסף, הפרקליטות הגישה בקשה למעצר עד לתום ההליכים בעניינו.