משטרת ישראל סגרה אמש (ו') את אחד הברים הכי אהובים בתל אביב - "כולי עלמא". "בסביבות השעה 02:00 שוטרים הגיעו למקום והתחילו להוציא אנשים החוצה", סיפר DJ Moshik (מושיק בן זוהר), שניגן במקום בזמן שהמשטרה פשטה עליו, "זה היה מאוד מוזר לראות ביום שישי ב-2 בלילה שוטרים במקום שהוא לגיטימי. לא ראיתי שנעשו חיפושים או מעצרים. פשוט הגיעו, הוציאו אנשים וביקשו מהאחראים להוריד את הווליום. הם פיזרו את כולם באופן הדרגתי ולא עזבו עד שהמקום נסגר".

בעמוד הפייסבוק הרשמי של העמוד נכתב: "לצערנו הכולי עלמא יהיה סגור הערב מסיבות שאינן בשליטתנו, אנחנו נמשיך לפעול על פי החוק ובשיתוף פעולה עם הרשויות בכדי להמשיך ולעשות את מה שאנחנו אוהבים.
עמכם הסליחה ותודה על ההבנה".

כולי עלמא
כולי עלמא | צילום: יובל אצילי

הפשיטה על "הכולי עלמא" מגיעה אחרי שבאוגוסט האחרון נסגרו ארבעה מועדונים בתל-אביב. בכלל, מדובר בתקופה טעונה מאוד ביחסים שבין משטרת ישראל לבליינים, כשרק ביולי התאספו עשרות אלפים בכיכר רבין למחות על ביטולם של מספר פסטיבלים גדולים בעקבות "מידע מודיעיני לסחר בסמים". 

תגובת המשטרה: "אמש נערכה בדיקה שגרתית של מועדונים על ידי המשטרה. במקום נמצאו 170 איש מעל המותר. המועדון נסגר לאלתר ובעלי המקום זומנו לשימוע. אנו רואים בחומרה בעלי עסק שאינם עומדים בתנאי הרישיון בדגש על חריגה בתפוסת המקום כפי שנקבעה ברישיון".