חקירת רצח נאווה אלימלך לקראת סיום: 37 שנים לאחר הרצח וחודשיים וחצי לאחר שגופתה של נאווה אלימלך ז"ל הוצאה מהקבר לצורכי חקירה מחודשת, החקירה הנוספת עומדת להסתיים – וללא תוצאות. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מאז הוצאת הגופה נעשו במשטרה פעולות רבות במגוון אמצעים, אך אף אחת מהן לא הובילה לראייה המקווה. החקירה המחודשת התמקדה בחשוד מסוים שכבר נחקר בעבר בחשד לרצח – אך גם הפעם היא לא הובילה לראייה מפלילה כלפיו.

מתחם הקבר של נאווה אלימלך ז
קברה של נאווה אלימלך ז"ל לאחר הוצאת הגופה | צילום: מקור אמיןהסיבה שבגינה גופתה של אלימלך ז"ל הוצאה מהקבר נעוצה בהערכה שאולי היה ניתן להפיק משרידי הגופה ממצאי דנ"א, אלא שמהר מאוד התברר שהפעולה אינה אפשרית. למרות זאת, החוקרים עדיין לא ממהרים להשיב את גופתה של נאווה לקבר.

נאוה אלימלך ז
37 שנים והמסתורין טרם התפוגג | צילום: החדשות 12מזה 37 שנים מוחזקים במחסן המוצגים של המשטרה ממצאים הקשורים לפרשה, ובהם כמה עיתונים, חבלים ומוצגים נוספים. החוקרים אמנם הצליחו להפיק ממצאים שקשורים לארבעה בני אדם בשיטות חדשניות, אלא שבדיקה במעבדה העלתה שמדובר בשוטר שפעל אז בזירה, בשני עובדים שככל הנראה טיפלו בהכנסת המוצגים למחסן המשטרתי – ובנאווה עצמה. שום דגימה שקשורה לחשוד או לכל חשוד אחר לא נמצאה.