ארב בחשיכה, התנפל - ואנס: פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד אל חי נידם, תושב כפר סבא בן 35, בגין חטיפה ואונס של תושבת רעננה, בחסות החשכה והעובדה שתאורת הרחוב לא הופעלה. פענוח האונס, שבוצע לפני עשור ב-2009, התאפשר הודות לבדיקת DNA שאפשרה זאת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

את הזירה המבודדת שבה התרחש האירוע המצמרר ניתן לדמיין מעיון פשוט בסעיפי כתב האישום. חלקו של רחוב דולב המתחבר לרחוב דפנה ברעננה יתום ממבנים בשני צדדיו והוא גובל בפרדס עצי תפוז בצדו המערבי. בשעה 20:30 בערך בעשור הקודם, צעדה המתלוננת, ילידת 76', ברחוב דולב לעבר רכבה שחנה במקום. הרחוב היה ריק, אך לא היה דבר שהעלה את חשדה. 

באותה העת ארב נידם במקום, כשהוא לבוש בגדים כהים, חבוש בכובע צמר ועוטה כפפות גומי. ברשותו היה חפץ חד, אזיקון וחומר חיטוי. המתלוננת צעדה אל רכבה, נכנסה אליו, נעלה את דלתות הרכב, ובטרם הספיקה להניע אותו, הגיח לעברה הנאשם, סינוור את פניה בדרך שאינה ידועה, וניסה לפתוח את דלת הנהג.

המתלוננת שהבחינה במעשי הנאשם, נבהלה וניסתה לצפור בצופר הרכב ללא הצלחה. משנוכח הנאשם כי דלתות הרכב נעולות, ניפץ בכוח את חלון דלת הנהג, התיז על פניה של המתלוננת חומר שטיבו אינו ידוע, וגרם לה לצריבה בפנים. הנאשם פתח את דלת הנהג, גרר בכוח את המתלוננת אל מחוץ לרכב, כשהיא מחזיקה בתיקה, ונצמד אליה מאחורה.

המתלוננת החלה לזעוק לעזרה והתחננה לנאשם כי ייקח את רכבה וחפציה אך יניח לה, אך הוא הורה לה לשתוק ולא לצעוק, כפה עליה בכוח ללכת, חסם את פיה ואיים עליה באמצעות חפץ חד שהצמיד לגבה ולצווארה. במהלך הובלתה של המתלוננת בכוח בפרדס, נפלה המתלוננת כמה פעמים על האדמה הבוצית ונחבלה, אך הנאשם המשיך וצעק עליה לעמוד ולהמשיך ללכת, תוך שדוחף אותה בכוח.

הנאשם לא שעה לבכיה ולתחנוניה של המתלוננת, שחזרה והתחננה לנאשם שיניח לה,  ואף הציעה לו לקחת את רכבה וכל רכושה. הנאשם פעל לאורך האירוע בקור רוח ובצורה מחושבת והורה למתלוננת לשתוק בעברית ובערבית ("אוסקוט") והוסיף כי "ייקח את רכבה אחר כך" ואמר "את יודעת מה אני רוצה".

לאחר שהוביל את המתלוננת לעומקו של הפרדס, עצר הנאשם בסמוך לעץ, הפשיט את מכנסיה ותחתוניה וביצע בה מעשה אינוס. מיד לאחר מכן, ביצע בה הנאשם מעשה סדום תוך שגרם לה לחבלות, ובהמשך ביצע בה מעשה מגונה. 

מאוחר יותר, התיר הנאשם למתלוננת להתלבש והוביל אותה בכוח למקום אחר בעומקו של הפרדס, בעוד המתלוננת המשיכה והתחננה בפני הנאשם כי יתיר לה ללכת, באומרה לו כי לא ראתה את פניו בשום שלב, שכן היה מאחוריה, ועל אף תחנוניה המשיך הנאשם ודחף את המתלוננת עד שהגיע למקום בפרדס, שם ציווה עליה ללכת ישר בעודו נמלט לכיוון הנגדי.

עו"ד אבי חימי, שמייצג את הנאשם יחד עם עו"ד חזי כהן: "בעת הזו כולנו נדרשים להיות זהירים ומאופקים. נלמד את חומר הראיות ונהיה חכמים יותר".