הנהג ישלם - ויתנצל: בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, והנהג שהקליט אותו בסתר עת שנסע ביחד עם חבריו לבילוי בתל אביב, הגיעו להסדר לפיו הנהג ישלם פיצויים בגובה של 30 אלף שקלים וכן יפרסם התנצלות. תחילה דרש נתניהו פיצוי בגובה של מיליון שקלים בשל ההקלטה - שאף פורסמה בינואר 2018 במהדורה המרכזית. 

בכתב התביעה המקורי שהגיש נתניהו באמצעות עו"ד עמית חדד הוא טען כי הנהג התלווה לנסיעה מתוקף תפקידו אך בשום שלב לא היה חלק פעיל בשיחה. נתניהו טוען כי הוא נדהם לגלות, כשנתיים וחצי לאחר האירוע, שהשיחה האישית שקיים הוקלטה ועתידה להתפרסם בכלי התקשורת. בשל הפרסום טען נתניהו כי נגרמה לו עוגמת נפש רבה, הפכה אותו ל"מוקד לשנאה וללעג מצד מיליוני אנשים". נתניהו אף טען שבעקבות הפרסומים לא יצא מביתו במשך מספר חודשים ונמנע מלהגיע לאירועים חברתיים ופומביים.

בשיחה שפורסמה נשמע יאיר נתניהו בעת בילוי יחד עם שני חברים נוספים במועדון חשפנות בתל אביב. בין נושאי השיחה היו חשפניות, יצאניות, מתווה הגז - וכן הצורך לשמור על השיחה בסוד. הקבוצה נשמעת שיכורה בחלק מהזמן, כשהמשתתפים מטיחים אמירות מבזות בנהג ומדברים על נשים בצורה משפילה.

בהקלטות נשמע נתניהו הבן אומר לחברו : "אחי, אתה חייב לפרגן לי - אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה, נלחם בכנסת בשביל זה". בהמשך הוא מוסיף: "אחי, אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר הצגה, ואתה לא יכול לפרגן לי ב-400 שקל?". על המשפט הזה חזר נתניהו הצעיר מספר פעמים. הדברים נאמרו בשנת 2015 בעת שהמדינה סערה סביב מתווה הגז.

בנוסף לאמירות הבעייתיות הקשורות למתווה הגז, השמיע נתניהו אמירות קשות נוספות הנוגעות לנשים בכלל ולבת זוגו לשעבר - ששמה הושמט מההקלטות בשל צנעת הפרט - בפרט. בנו של ראש הממשלה נשמע אומר כי הוא "צריך לסדר אותה לחבר'ה - אני סוגר את כל החובות".