פרקליטות מחוז צפון הגישה אתמול (חמישי) כתבי אישום נגד שני חשודים כבני 20, תושבי הצפון בעלי עבר פלילי, בחשד לשוד בנסיבות מחמירות ואיומים. גניבות מתחנות תדלק כבר הפכו מזמן למכת מדינה, אך מקרי השוד האלה, שהתרחשו לפני כשבועיים בטבריה, חריגים בשל פריט הלבוש המפתיע שבגינו נתפס אחד החשודים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ביום רביעי בבוקר לפני כשבועיים צעיר עם קסדת אופנוע נכנס לתחנת דלק בטבריה, ובאיומי סכין שדד מהמוכר 800 שקלים במזומן ונמלט. רגע לפני שעזב את המקום הוא אף הספיק לאיים על המוכר: "אני מזהיר אותך, אני ארצח אותך אם תלשין עליי".

לאחר כמה שעות נכנס על פי החשד, יחד עם בחור נוסף, לתחנת דלק נוספת בעיר. אחד מהם החזיק בידיו מספריים, דרש מהמוכרת את המזומן שבקופה ונמלט יחד עם שותפו, כשברשותם 800 שקלים נוספים.

הבלשים מתחנת טבריה, שצוידו בתיעוד ממצלמות האבטחה, זיהו את חליפת הספורט האפורה שלבש החשוד הראשון. החשוד השני החליף בגדים בשעות שעברו, אך אי ההקפדה על גובה מכנסיו חשפה צבע התחתונים שלבש. כשנעצר על ידי השוטרים לבש את אותם התחתונים ולכן זוהה.

עובדת בתחנת דלק בשם משי אלמלם סיפרה על פחד העובדים: "לכל עובד יש לחצן מצוקה בכיס וברגע שקורה דבר כזה אנחנו אמורים ללחוץ וזה מזמין את המשטרה לפה. יש לנו גם גז פלפל שקרוב אלינו".