תפנית נוספת בבקשת המשפט החוזר של רומן זדורוב: א"ק, הצעירה שנחקרה בעבר בחשד שהתוודתה על רצח תאיר ראדה, תאפשר לפרקליטות לעיין בתיק הרפואי שלה. עורכי דינה של א"ק אישרו את הבקשה של הפרקליטות. עורכי דינה הבהירו כי א"ק מוכנה לכך, בתנאים מסויימים, והוסיפו: "נשוב ונדגיש - א"ק לא רצחה את תאיר ראדה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

א"ק, נזכיר, נחקרה לאחר שבן זוגה לשעבר א"ח סיפר למשטרה כי הודתה בפניו ברצח תאיר ראדה בדצמבר 2006 בבית ספר בקצרין. היום פורסם כי הפרקליטות ביקשה לעיין בתיקה הרפואי - כדי לבחון הצהרות ואמירות שהשמיעה בזמן שהייתה בטיפול פסיכולוגי.

עורכי הדין דניאל חקלאי ותומר שוורץ, שמייצגים את א"ק, מסרו בתגובה:"אנו מסכימים כמובן לעיון זה בשמה של א"ק, תוך הבהרה שהן הפרקליטים שיעיינו בתיק והן סנגורו של זדורוב, יוכלו לעשות כן בלא לפגוע בפרטיותה של א"ק, בלא לפרסם היבטים פסיכיאטריים אישיים וחסויים ובלא לערער את נפשה".

עו''ד דניאל חקלאי, פרקליטה של א.ק (צילום: החדשות)
עו"ד דניאל חקלאי, פרקליטה של א"ק | צילום: החדשות

עורכי הדין הדגישו כי בקשת הפרקליטות נובעת מבקשת סנגורו של זדורוב, עו"ד ירום הלוי, שהעלה טענות שונות בדבר אמירות לכאורה של א"ק בבית החולים הפסיכיאטרי שבו הייתה מאושפזת בעבר: "הפרקליטות ביקשה מבית המשפט העליון רשות לעיין בתיקה הרפואי של א"ק. זאת כדי להכיר את התמונה כולה ולראות שהדברים ממוקמים בהקשרם הנכון", ציינו עו"ד חקלאי ושוורץ.

"זכותו של רומן זדורוב לבקש משפט חוזר. חובת פרקליטות המדינה לבדוק כל טענה. ומובן שא"ק אינה מסתירה דבר, מאחר שאינה קשורה ברצח הנורא", הוסיפו. "היא תסכים לעיון בתיקה, ובלבד שהיבטים אישיים ורפואיים שלה לא יפורסמו בפומבי ופרטיותה לא תירמס והיא לא תושפל כפי שנעשה לצערנו בעבר".