הנהג שדרס למוות את שני רוכבי האופניים יניב לוגסי ותומר ויינשטיין ז"ל בכביש 5511 סמוך לצומת הדרים, יונתן פדידה, נהג להעלות לרשתות החברתיות סרטונים שלו נוהג ומספר שהוא נמצא במהירות גבוהה במיוחד. בסרטון שפרסם ברשתות החברתיות נראה פדידה נוהג ברכב משופר ואומר שהוא מגיע ליותר מ-160 קמ"ש. חלק מהסרטונים הוסרו מהרשת מאז התאונה הקשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בסרטון, שצולם לפני כשנתיים, נראה פדידה מייעץ לגולשים לגבי הרכב המשופר מדגם "פיאט 500" ומספר כי הוא נמצא באזור שכם. לאחר מכן הוא פועל במכוון כדי לפתוח בנסיעה מהירה במיוחד ומגיע ליותר מ-160 קמ"ש. 

פדידה, שדרס למוות את יניב ותומר, נהג בבוקר התאונה תחת השפעת סם מסוכן ועבר את המהירות המותרת בקטע הכביש בו אירעה התאונה, כך מסר הבוקר (שלישי) בוחן התנועה בבית המשפט. 

לדברי בוחן התנועה, שני רוכבי האופניים רכבו בדרך תקינה בצד הדרך, בכביש תקין ובאור יום. הנהג הדורס נהג ברכב שהוא למעשה רכב ספורט, golf gti 2015 שבוצע בו שינוי מבנה רכב. 

המערכות שהיו מותקנות ברכב מאיצות אותו למהירות של רכב ספורט. קטע הכביש בו אירעה התאונה הוא קטע שבו המהירות המותרת היא עד 70 קמ"ש והתאונה אירעה במהירויות גבוהות. 

פדידה חשוד בעבירת המתה בקלות דעת כפולה של שני רוכבים בריאים שמכירים את הדרך. הבוחן המשטרתי מסר שבדומה לרוכבים, גם הוא מכיר את הדרך ועובר בה באופן קבוע כבר כשנתיים. 

עו"ד תומר גונן, סנגורו של פדידה, מסר בתגובה: "הסרטון צולם כהלצה, ברכב פיאט 500 ששייך בכלל לאמו של מרשי. מרשי גם לא נראה בסרטון מאיץ למהירות הנקובה וברור שדבריו נאמרים בפרודיה. פרסום הסרטון נועד לייצר נרטיב שגוי".