כחלון, השופטת והמסרונים האינטימיים: מירב בן ארי, חברת הכנסת לשעבר ממפלגת כולנו, נחשבת מקורבת לשר כחלון. במקרה נפגשה איתו אתמול (שני) לארוחת צהריים, שעות לפני פרסום המסרונים בינו לבין השופטת אתי כרייף שעוררו סערה. היא שוחחה איתו אחרי הפרסום, והיום התראיינה לתכניתנו "חמש עם רפי רשף", הביעה הזדהות עם השר, ותמכה בעמדתו הטוענת שסירב לשתף פעולה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אני יודעת שמשה סירב לכל ההצעות שלה (השופטת אתי כרייף) בנימוס, בצורה יפה ומכובדת", אמרה בן ארי, ששוחחה עם השר כחלון גם לאחר פרסום הפרשה. "אני מרגישה שמנסים לדרוס אותה, אותו. אני לא מבינה את הפואנטה".

"מילא אם זה היה לפני המינוי", המשיכה בן ארי. "אבל מדובר על כמעט שנתיים אחרי המינוי. היא כבר מונתה לשופטת – זה לא שהיא הייתה צריכה אותו. אני מכירה את משה, זאת סיטואציה לא נעימה. יש פה אישה, ילדים, משפחה. אבל כולם ראו מה הוא כתב בחזרה, הוא לא שיתף פעולה עם זה. אני מניחה שזו סערה לא נעימה, מביכה, אבל תעבור".

רפי רשף שראיין את בן ארי המשיך והקשה: "יש שתי עובדות שאי אפשר להתווכח איתן. קודם כל, היא מחקה את הטקסטים. דבר שני, הוא זה שהביא את השם שלה לוועדה לבחירת שופטים – בכל זאת שר אוצר שמתערב, היא שופטת. זה לא מעורר תהייה?"

"השם שלה עלה כמו השם של מאות אחרים", השיבה בן ארי. "היא פגשה את משה כחלון כשרצתה להיות שופטת כמו מאות אחרים שפגשו אותו. אני יודעת כי הרבה פנו אליי והפניתי אותם לכחלון, חלק מהם הוא פגש. הוא גם אמר לה שיצטרכו את ההמלצה של כל חברי הוועדה, שהמליצו עליה – זו עובדה".

"באמת אני שואלת – מה המטרה? מעבר ללרמוס את הכבוד של שני המעורבים. אין פה שום עניין של מעורבות תוך כדי. מדובר על שנתיים אחרי, אלו ניסיונות של אישה לקבל תשומת לב שלא צלחו. אגב, אני אומרת לך את זה בתור אישה פמיניסטית. תמיד אנחנו מסתכלים על הבחורים, מה עשו לא בסדר. בסוף מי שכתבה ויזמה את הכל זו האישה. ומותר לה, ומותר לו להגיד לא".