בשבוע שעבר פורסם לראשונה בחדשות 12 תיעוד ובו נראה צעיר נוגע בילדה בת 5 מחוץ לבניין בראש העין. לאחר שהתיעוד הופץ בקרב תושבי האזור האיש נעצר - והיום (שני) הוגש נגדו כתב אישום חמור. יאסין חסאן, בן 26 מבאקה גרביה, הואשם במעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל ארבע עשרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

החשוד תועד ביום שישי שעבר בשעת צהריים - ונעצר ביום ראשון. בתיעוד נראה הצעיר יוצר מגע פיזי עם ילדה בת 5 מחוץ לבניין: בצילום מצלמות האבטחה נראה החשוד נוגע בכתפיה ובראשה של בת ה-5 – ולאחר מכן מתכופף וכורע ברך על מנת לחבק ולנשק אותה. בהמשך תועד האיש כשהוא נכנס לבניין בעקבות הילדה.

התיעוד הופץ ברשתות חברתיות במהלך סוף השבוע שעבר, עם אזהרה לתושבים: "בסרטון רואים פדופיל שפוגע בילדה בראש העין". כמו כן הופצה תמונה מהבניין שבה נראים פניו בבירור. יומיים לאחר המקרה זיהה אחד התושבים גבר שדומה לתיאור של החשוד - והוא נעצר. במהלך החקירה לא עלו עד כה חשדות למקרי הטרדה או מעשים מגונים נוספים. החשוד עובד כנהג הסעות פועלים לאתר בנייה בסביבת ראש העין.

 

מעצר חשוד בביצוע עבירות מין בבת 5
רגע מעצר החשוד, השבוע

בחקירה הראשונה שלל הנאשם כל קשר למעשים, "ורק לאחר שהבין כי תועד במצלמות האבטחה, שינה גרסתו וטען כי רק ניסה לסייע לקטינה לחזור לביתה" - כך לפי הפרקליטות. פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה כתב אישום נגד חסאן ובו נכתב: "ניגש לקטינה ילידת 2014 והחל לשוחח עמה שעה שעמדה לבדה מחוץ לבניין בו מתגוררת. שניות ספורות לאחר מכן, רכן הנאשם ובעודו אוחז בירכיה של הקטינה הוא נשק לה בלחיה".

"לאחר מכן, עקב הנאשם אחר הקטינה", תואר בכתב האישום. "בעודה עומדת ליד הכניסה לביתה, אחז בה ולקח אותה מעבר ל'דלת אש', סגר מאחוריהם את הדלת, ושם נשק לה בלחיה ואחז בישבנה. במעשיו המתוארים לעיל, ביצע הנאשם מעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, בקטינה מתחת לגיל ארבע עשרה". בבקשת המעצר כי חסאן "ניצל את גילה הצעיר של קטינה רכה בשנים, פגע בה מינית ללא מורא וחשש והכל לשם גירוי מיני".

עוד נכתב בבקשה שלא לשחרר את חסאן כי "מעשיו של המשיב וכן נסיבות האירועים ובפרט העובדה כי הנאשם ביצע את המעשים באור יום, בפתח ביתה של הקטינה, כאשר במקום עוברים עוברי אורח – כל אלה מלמדים כי קיים יסוד סביר לחשש שיסכן בטחונן של קטינות בסביבתו ובכלל". בפרקליטות ציינו כי הורי הילדה העידו על מצבה הנפשי הנסער של הילדה, שסיפרה כי "אדם זר" נישק אותה -0 כפי שמוכיח התיעוד.