חשד לרצח בשני אירועי ירי שונים שהתרחשו בסביבות השעה 14:00 היום (שלישי) בג'לג'וליה ובחיפה. כשעה וחצי לאחר הירי בג'לגוליה נקבע מותו של מוראד אבו קישאק, שחקן עבר של קבוצות הכדורגל מכבי והפועל פתח תקווה ואף שחקן נבחרת ישראל, בן ה-40. באותו הזמן בערך נקבע גם מותו של הפצוע באירוע הירי בחיפה, פואאד מרעי תושב העיר בשנות ה-30 לחייו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

במוקד מד"א התקבל דיווח לקראת השעה 14:00 על פצוע מירי בדרך אלנבי שבחיפה. צוותים שהגיעו למקום העניקו לפצוע טיפול רפואי, ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים רמב"ם שבעיר כשהוא במצב אנוש, ושם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מוראד אבו קישאק, שחקן הפועל פתח תקווה שנרצח
מוראד אבו קישאק, שחקן הפועל פתח תקווה שנרצח

דיווח דומה הגיע למוקד המשטרה וכוחות הגיעו לזירה ופתחו בחקירת האירוע. המשטרה סרקה את האזור בניסיון לאתר את החשודים ברצח, וחוקרי מז"פ אספו ממצאים בזירה. נסיבות האירוע והרקע בבדיקה וחקירה נפתחה. בית המשפט הטיל צו איסור פרסום על פרטי התקרית.

מעט לאחר הירי בחיפה נפצע קשה אבו קישאק מירי בג'לג'וליה. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים בלינסון עם פצעי ירי בגופו. הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות האירוע נבדקות והמשטרה פתחה בחקירה.

הפועל פתח תקווה מסרה את תנחומיה למשפחה: "משתתפת בצערה של משפחת אבו קישאק על לכתו בטרם עת של שחקן העבר".