המשטרה פענחה את אירוע הירי שבו נפצע קל גבר בן 32 בפתח ביתו שברמלה לפני כשבועיים. הפרקליטות הגישה היום (חמישי) הצהרת תובע בדבר כוונתה להגיש כתב אישום נגד צעיר בן 20 מלוד, החשוד כי ביצע את הירי, ונגד אחיו של הקורבן – החשוד כי היה מעורב באירוע על רקע סכסוך כספי ביניהם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בחקירה עלה כי הקורבן היה חייב ככל הנראה סכום כסף לאחיו בן ה-35, שהתקשר אליו מספר פעמים וביקש שיחזיר לו את החוב. בערב האירוע אחיו של הקורבן התקשר אליו שוב, ביקש את הכסף ואיים עליו - לאחר מכן בזמן שהקורבן היה בביתו עם רעייתו, נשמעו דפיקות על דלת הבית – הוא ניגש לפתוח את הדלת ואז החשוד ירה לעבר רגלו.

בן ה-32 נפצע באורח קל והחשוד נמלט מהמקום מיד לאחר הירי. המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת הדיווח, שוטרים שהגיעו למקום גבו עדויות ואספו ממצאים בזירה. בתוך מספר שעות נתפס החשוד בביצוע הירי ובהמשך נעצר גם אחיו של הקורבן. השניים נלקחו לחקירה במשטרת רמלה ומעצרם הוארך למחרת בבית משפט השלום בראשון לציון.

עם התקדמות החקירה נעצרה גם אשתו בת ה-30 של האח, בחשד למעורבות באירוע, לאחר שהתברר כי היא גם אחותו של החשוד בביצוע הירי. על פי החשד היא סייעה לאחיה בן ה-20 בקשירת קשר. בהמשך היא שוחררה למעצר בית, שהוארך היום במקביל להארכת מעצרם של שני החשודים האחרים.