נתפסו בעקבות הסרטונים ב"טיק טוק": בימים האחרונים פורסמו באפליקציית ה"טיק טוק" סרטונים שבהם נראה אדם כשהוא מתעלל לכאורה, לועג ופוגע באופן סדרתי בקשישים ובעלי דוכנים בשוק בירושלים. אמש (ראשון) הוא נעצר, והיום בית המשפט האריך את מעצרו בשלושה ימים. אדם נוסף נעצר גם הוא ונחקר במשטרה בחשד למעורבות באירועים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בסרטונים נראה החשוד המרכזי, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייו, כשהוא מתגנב מאחורי קשיש ושם על ראשו בכוח שקית ניילון. במקרה אחר הוא תיעד עצמו משליך בחוזקה פרי כלשהו לעבר אדם מבוגר שעבר במקום. בוידאו קצר נוסף שפורסם באפליקציה,

החשוד גם הסריט את עצמו כשהוא שופך מים בפניו של בעל דוכן בשוק - ואלו רק חלק מהמקרים. במשטרה בדקו אם ביצע את המעשים הקשים יחד עם אדם נוסף, גם הוא תושב מזרח ירושלים: היום זיהתה המשטרה חשוד נוסף, תושב מזרח העיר בשנות ה-50 לחייו: הוא נעצר ונחקר במשטרה בחשד שפעל יחד עם החשוד המרכזי לפגיעה בקשישים.

החקירה נפתחה בעקבות מידע שהגיע לגורמים בתחנת "לב הבירה". בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד המרכזי, ומיוחסות לו עבירות של התעללות פיזית ונפשית במספר קשישים חסרי ישע. 

במשטרה ציינו כי החשוד המרכזי נעצר "לאחר שהגיעו לידי חוקרי המשטרה שצולמו/בוצעו על פי החשד על ידי החשוד והועלו לחשבונו הפרטי באחת האפליקציות לשיתוף תכנים". לפי גורמים שונים, את ההתעללות והפגיעה סופגים הקשישים בשוק - מזה תקופה ארוכה.