אלירן מלול, בן 34 מרמת מוצא, הוא החשוד ברצח רעייתו מיכל סלה, כך הותר היום (ראשון) לפרסום. על פי החשד, מלול ניסה דקר למוות את אשתו ואז ניסה להתאבד. לאחר שנפצע קשה, העביר את בתם בת ה-8 חודשים לשכנים ואז איבד את הכרתו. בימים האחרונים חל שיפור ניכר במצבו והוא מוגדר קל. במשטרה מקווים להתחיל לחקור אותו במטרה להבין מה היה המניע מאחורי האירוע. לאורך כל תקופת האשפוז אף אחד מבני משפחתו של החשוד לא ביקר אותו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ביום שישי האריך בית המשפט את מעצרו בשישה ימים. על פי החשד, בעלה של סלה נפצע קשה כשניסה להתאבד, לאחר שדקר למוות.

לילי בן עמי, אחותה של סלה ז"ל, התראיינה הבוקר ל"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה. "אני בתוך סיוט, מחכה להתעורר ושמיכל תחזור", סיפרה בן עמי. "רק בשבוע שעבר בראש השנה אכלנו כל המשפחה ביחד, בהרכב מלא. אחרי ההלוויה ביום שישי עשינו קידוש בדיוק באותו המקום, בחצר של ההורים, עם אותם האנשים, רק שהיו חסרים שם מיכל והוא, בהפרש של שבוע. היה מאוד קשה, התלבטנו אם לאכול בכלל".

השכנה שקיבלה את התינוקת שחזרה בשבוע שעבר את המקרה. "הוא דפק בדלת ואמר 'אני ואשתי ניסינו להתאבד, קחי את הילדה'", סיפרה. "בערך בשעה 6 וחצי שמעתי דפיקות בדלת, פתחתי את הדלת וראיתי גבר עטוף בשמיכה או סדין, מחזיק תינוקת ויושב על הרצפה ליד הדלת ונשען על הקיר. הוא אמר 'אני צריך עזרה, תביאי כוס מים ותקחי את הילדה'".

"הבאתי לו מים ולקחתי את הילדה ושאלתי מה קרה. הוא ענה: 'אני ואשתי ניסינו להתאבד'. שאלתי איפה אתה גר, והוא אמר שפה למעלה. נכנסתי עם הילדה והתקשרתי למשטרה, עניתי לשאלות והמשטרה כבר יצרה קשר עם מד"א. הגיעו בערך 15 אנשים והשתלטו על העניין, ואני טיפלתי בילדה".

השכנה סיפרה על הטיפול בילדה: "ילדה נחמדה ושמחה. תינוקת חמודה נורא. היא לא הייתה לבושה, רק עם חולצה מגואלת בדם. נתתי לה לשתות ולאכול. היא הייתה מאוד תקשורתית ונחמדה, תינוקת מקסימה. ואז שמעתי שמצאו את הגופה של אמא שלה".

"הוא היה פצוע, הוא נראה בסדר גמור מבחינת השיח, לא נראה נסער או מבולבל", שחזרה השכנה את הפגישה עם הפצוע. "נראה אדם במצוקה שמבקש עזרה ולאט לאט הבנתי שהוא איבד את ההכרה. התינוקת הייתה עליו מלאת דם מהפציעות שגרם לעצמו". 

מיכל סלה, הנרצחת האירוע במוצא
"האמינה שחיוך יכול לשנות את עולמו של אדם"

מיכל סלה ז"ל הייתה תושבת בית זית במקור, עבדה כעובדת סוציאלית במרכז הכלה חינוכי בירושלים. היא הבת הרביעית למשפחה בת שישה ילדים. את בעלה הכירה סלה במסגרת עבודתם עם נוער בסיכון בירושלים.