אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה ז"ל מרמת מוצא, פונה היום (רביעי) מהמרכז הרפואי של שירות בתי הסוהר לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שהתלונן על כאבים. בסוף השבוע האחרון הגיעו חוקרי משטרת ירושלים למרכז הרפואי על מנת לחקור את מלול. הם הציגו לו שאלות, אך הוא התמיד בשתיקתו. פרקליטו, עורך הדין עידן גמליאלי שנפגש איתו גם כן, אמר שמלול עדיין מקבל משככי כאבים - כולל מורפיום - ובמצב הזה אין שום ערך לגרסה שימסור.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אמש פורסם במהדורה המרכזית כי הערכת חוקרי תיק הרצח של מיכל סלה ז"ל היא שבעלה החשוד במעשה, אלירן מלול, התנהג באלימות כלפי אשתו המנוחה עוד לפני הרצח, ושהיו מקרי אלימות קודמים שלו כלפיה.

מיכל סלה, נרצחת במוצא
מיכל סלה ז"ל

כעדות למצוקה שלה, מיכל ז"ל החלה לשתף בתקופה האחרונה חברים ועמיתים במקרים השונים של האלימות שחוותה מצדו של הבעל אלירן.  

עוד עולה מהחקירה שמלול נהג באלימות גם כלפי נשים אחרות שקיים עמן קשרים רומנטיים עוד לפני שנישא למיכל. אותן נשים מיהרו לנתק את הקשר איתו מחשש לשלומן.

השכנה סיפרה: "הוא אמר - אני ואשתי ניסינו להתאבד"

על פי החשד, מלול, בן 34 מרמת מוצא, דקר למוות את אשתו מיכל ואז ניסה להתאבד. לאחר שנפצע קשה, העביר את בתם בת 8 החודשים לשכנים ואיבד את הכרתו.

השכנה שקיבלה את התינוקת שיחזרה את המקרה. "הוא דפק בדלת ואמר 'אני ואשתי ניסינו להתאבד, קחי את הילדה'", סיפרה. "בערך בשעה 6 וחצי שמעתי דפיקות בדלת, פתחתי את הדלת וראיתי גבר עטוף בשמיכה או סדין, מחזיק תינוקת ויושב על הרצפה ליד הדלת ונשען על הקיר. הוא אמר 'אני צריך עזרה, תביאי כוס מים וקחי את הילדה'".

השכנה הוסיפה: "הבאתי לו מים ולקחתי את הילדה ושאלתי מה קרה. הוא ענה: 'אני ואשתי ניסינו להתאבד'. שאלתי איפה אתה גר, והוא אמר שפה למעלה. נכנסתי עם הילדה והתקשרתי למשטרה, עניתי לשאלות והמשטרה כבר יצרה קשר עם מד"א. הגיעו בערך 15 אנשים והשתלטו על העניין, ואני טיפלתי בילדה".