חשד לרצח בקריות: אישה כבת 30 נמצאה הבוקר (שישי) ללא רוח חיים בקריית ביאליק. כוחות משטרה וצוותי רפואה נמצאים בזירה. הנסיבות נבדקות. בעלה, שלהם 2 ילדים משותפים, טוען כי אשתו התאבדה מולו. מעצרו הוארך עד יום חמישי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מהמשטרה נמסר כי חוקרי הזיהוי הפלילי בודקים, החל משעות הבוקר, את הזירה כדי לברר את נסיבות המקרה. לפי המשטרה,  הבעל נחקר בתחנה וככל שיידרש מבחינת החקירה, ולצד הממצאים מהזירה. החשוד הובא לדיון בבית משפט השלום בחיפה לדיון בהארכת מעצרו בו נקבע כי יישאר במעצר עד ליום חמישי הבא.

במשטרה ביקשו להבהיר כי הרקע לאירוע, הנסיבות וכל כיווני החקירה נבדקים.

לטענת עורך דינו של הבעל, עו"ד רועי קרן, לפני כחודש נעצר הגבר בגין תקיפה של אשתו. הוא שבר לה את האף ואף תקף את אביה. הוא נעצר על ידי המשטרה ל-3-4 ימים, ולאחר מכן בית המשפט הורה לו להתרחק ממשפחתו לחודש ימים. ב-9 לאוקטובר ההרחקה הסתיימה והוא חזר לביתו.

לפי עורך דינו, האישה התוודתה בפניו שהיא בוגדת בו, הראתה לו הודעות המוכיחות זאת. הוא, מנגד, אמר לה שהוא עוזב את הבית. לאחר מכן, כך טוען הגבר, היא לקחה סכין מולו ודקרה את עצמה בצוואר. הבעל טוען שהתקשר למשטרה כדי לדווח על מה שקרה. לפי עורך דינו, הבעל ניסה לעזור לה ולא הצליח.

עורך הדין של הבעל, עו"ד רועי קרן, מסר: "מדובר בטרגדיה נוראית. הוא ראה את אשתו מתאבדת לנגד עיניו. הוא ניסה להושיט לה עזרה ולסייע. הוא נמצא בטראומה מהמקרה ובמקום להושיט עזרה מביאים אותו לבית המשפט אזוק בידיו וברגליו. לפני שיתבהרו העובדות ובטרם נשללה גרסתו, לא היה מקום לנהוג כך".