מה באמת חשב שאול אלוביץ' על משפחת נתניהו? מדוע באמת אפשר להם לעשות ככל רצונם באתר וואלה? האם יש כאן, כפי שטען אלוביץ' בחקירה,ידידות שנבנתה ושאינה תלויה בדבר - אולי שותפות אידיאולוגית, או ציפייה לקבל תמורה באמצעות קידום אינטרסים כלכליים במשרד התקשורת? ייתכן שתכתובות שפורסמו הערב (רביעי) במהדורה המרכזית בין מי שהיה מנכ"ל וואלה, אילן ישועה, לבין שאול אלוביץ' מספקות את התשובה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

משפחת נתניהו, למשל, מאוד לא אהבה כתבה שהתפרסמה בעניינו של יאיר נתניהו בוואלה סלבס, ואז התחילה ההתכתבות הזאת:
ישועה: "החבר (זאב רובנישטיין שתפקד בפרשה כצינור להעברת מסרים והוראות ממשפחת נתניהו – ג"פ) ביקש להוריד כתבה על הבן של הגדול".
אלוביץ': "תעדכן אותי כשיורד".
ישועה: "עף מרוב המקומות, כבר מנקים סופית".
אלוביץ': "תודה".
ישועה: "אין בעד מה; לא הבנתי בכלל מה הייתה הבעיה בכתבה, אבל מילא".
אלוביץ': "חולים".
ישועה: "אלוהים ישמור על עם ישראל".
אלוביץ': "אבל הצלחנו לדגדג אותם בנקודה רגישה".

הרוח החיה בטענות שהופנו לבני הזוג אלוביץ' הייתה, על פי עדותו של ניר חפץ, יאיר נתניהו:
אלוביץ': "לא מקנא בך".
ישועה: "אני יוצא מדעתי היום; היה פשוט נורא, ובסוף הם עשו לי תרגיל מסריח".
אלוביץ': "חבל. הילד שלהם יותר משוגע ממנה, והוא המסית והמדיח".

חפץ העיד כי נתניהו ואשתו היו, במקרים רבים, מרוצים מהסיקור. הבעיה הייתה יאיר, שאותו כינה חפץ בעדויותיו - פירומן.
אלוביץ': "לאיריס היא (שרה נתניהו – ג"פ) אמרה שהיא מרוצה. כנראה שהילד שיגע אותה בלילה; אין לי ספק שזה ממנו, אמרתי לך שהוא לא יודע שובע וחושב שהכול מגיע לו".

חלק מההערות, הבקשות וההוראות הועברו לאלוביץ' מזאב רובינשטיין, מקורבם של בני הזוג נתניהו וחשוד מרכזי בפרשה.
אלוביץ': "הגברת השתגעה הלילה; אני אעביר לך ממה שכתבה לזאב. אתה מבין עם מי אני מתעסק?".

כתב החשדות שגיבש היועץ המשפטי לממשלה נגד ראש הממשלה, מתאר איך שלטה משפחת נתניהו בוואלה. הנה עוד דוגמה מחומר הראיות שבה ניר חפץ, אז דובר המשפחה, העביר הוראות הפעלה מפורטות ממשפחת נתניהו לוואלה:
אלוביץ': "קיבלתי עוד (בקשה). יאיר וחברתו יוצאים לבר ומבקשים לצלם אותם פפראצי. תשע וחצי בערב - יאיר ביקש שלא יתקרבו אליו לפרצוף עם המצלמה, אלא שיצלמו ממרחק של כמה מטרים ושיכתבו את שם הבר 'פרישמן 39', כדי שיחשבו שבעלי הבר הזמינו את הפפראצי לצורך פרסום ולא אנחנו".
ישועה: "טופל".
אלוביץ' מעביר הודעה מניר חפץ: "תכיר את הלקוח שלי. (נדחה ל-) 11 וחצי".
ישועה: "מה שתרצה".
אלוביץ': "תזרום, ילד זין".

תגובות

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "פרסום הרכילות הצהובה והשקרית הזאת הוא עוד ניסיון שקוף להסיט את תשומת הלב של הציבור מהגילויים החדשים והמזעזעים שנחשפו היום, על הדרך הפלילית שבה סחטה המשטרה את ניר חפץ כדי שיהפוך לעד מדינה, וימציא את השקרים שעליהם נשען תיק 4000 שקרס".

פרקליטו של שאול אלוביץ', עו"ד ז'אק חן, מסר בתגובה: "אין לנו כל יכולת וכוונה לערוך שימוע בתקשורת. את התמונה האמיתית, שמלמדת שמר אלוביץ' לא עבר עבירה, הצגנו בפני הגורמים המוסמכים בשימוע".

פרקליטו של זאב רובינשטיין, עו"ד מיכה פטמן, מסר בתגובה: "זאב רובינשטיין העביר מסרים משרה נתניהו, לבקשה, לוואלה. בין המסרים אכן היו פניות שלא לשדר ידיעות 'צהובות' על ילדי בני הזוג נתניהו. כל הפניות היו אך ורק מתוך חברות ועקב רצונה של הגברת נתניהו לקבל סיקור הוגן. כל שימוש שנעשה בשמו של ראש הממשלה בעניינים אלו של סיקור, נעשה על דעת השולח בלבד לשם מתן משנה חשיבות ותוקף לפנייה".