השבוע פורסם לראשונה בחדשות 12 תיעוד ובו נראה צעיר נוגע בילדה בת 5 מחוץ לבניין בראש העין. לאחר שהתיעוד הופץ בקרב תושבי האזור החשוד נעצר - והיום (שישי) המשטרה תבקש שוב להאריך את מעצרו. המשטרה גם תגיש נגדו הצהרת תובע לקראת כתב אישום. העבירה שמיוחסת לחשוד, ששמו טרם הותר לפרסום: "מעשה מגונה בקטינה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

המשטרה גם תבקש להאריך את מעצרו של החשוד, תושב באקה אל גרביה בן 26, עד תום ההליכים. החשוד יובא לדיון שייערך בבית משפט השלום בפתח תקווה. במהלך החקירה לא עלו עד כה חשדות למקרי הטרדה או מעשים מגונים נוספים. החשוד עובד כנהג הסעות פועלים לאתר בנייה בסביבת ראש העין.

החשוד תועד ביום שישי שעבר בשעת צהריים - ונעצר ביום ראשון. בתיעוד נראה הצעיר יוצר מגע פיזי עם ילדה בת 5 מחוץ לבניין: בצילום מצלמות האבטחה נראה החשוד נוגע בכתפיה ובראשה של בת ה-5 – ולאחר מכן מתכופף וכורע ברך על מנת לחבק ולנשק אותה. בהמשך תועד האיש כשהוא נכנס לבניין בעקבות הילדה.

התיעוד הופץ ברשתות חברתיות במהלך סוף השבוע שעבר, עם אזהרה לתושבים: "בסרטון רואים פדופיל שפוגע בילדה בראש העין". כמו כן הופצה תמונה מהבניין שבה נראים פניו בבירור. יומיים לאחר המקרה זיהה אחד התושבים גבר שדומה לתיאור של החשוד - והוא נעצר והועבר לחקירה: יום לאחר מכן הוארך מעצרו ב-5 ימים.

 

מעצר חשוד בביצוע עבירות מין בבת 5
רגע מעצר החשוד, השבוע