הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד החשוד בשוד אלים בפיצוצייה בבת ים, אשר תועד במצלמות האבטחה של המקום לפני כשבועיים. על פי כתב האישום, אנטוניו אל חורי תושב יפו בן ה-25, שדד פיצוציה בבת ים בעזרת אקדח דמה. אל חורי נכנס לפיצוציה, איים על המוכר ולקח כסף מזומן. הוא הואשם בשוד מזוין והיזק בזדון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בתיעוד הדרמטי מתוך הפיצוצייה שנחשף לראשונה בחדשות 12‎ ניתן לראות שהמוכר מנסה להתעמת עם השודד, אך בחוסר הצלחה. בשלב מסוים נכנסים למקום כמה אנשים נוספים שאוחזים במוצרים של המקום במטרה להגן על עצמם או להשליך אותם לעבר השודד, אך הוא חוזר לפיצוצייה, מפיל בעוצמה מוצרים רבים מהמדף וממשיך שוב לכיוון הדלפק. 

כאשר הוא מגיע לדלפק הוא מנסה ומצליח לקחת עמו את כל מגירת המזומן של המקום. כשהוא יוצא החוצה לאופנוע שלו כמה אנשים שהתקבצו במקום מתעמתים עמו אך הוא נמלט.

על פי כתב האישום הגיע אל חורי על גבי אופנוע לפיצוציה "סופר קלאסיקו" בבת ים מצויד באקדח דמה. בחנות עבדו אותה עת שני עובדים ונכחו במקום אנשים נוספים ביניהם בני נוער. הנאשם עצר את האופנוע בפתח הפיצוציה ונכנס פנימה כשעל ראשו קסדת האופנוע ובידו האקדח, ניגש אל הקופה, איים על אחד העובדים באמצעות האקדח ודרש כסף.

בעקבות איומי הנאשם, הסתתר העובד מאחורי הדלפק ואל חורי נטל מהקופה שטרות בסך כולל של אלפי שקלים ותחבם לכיס חולצתו. בשלב זה, הבחין העובד כי האקדח אינו אמיתי וקרא לאנשים ששהו בחנות לסייע לו. מיד לאחר מכן, ניסה הנאשם להימלט כאשר הוא מאיים על עובד נוסף ודורך את האקדח המזויף לכיוונו. העובדים והאנשים ששהו בחנות רדפו אחרי אל חורי ונאבקו בו במטרה למנוע ממנו להימלט. במהלך המאבק הצליח אחד האנשים לקחת בחזרה מכיס חולצתו של הנאשם שטרות בסך של כ-4000 שקלים, והנאשם נמלט מהמקום.

בסמוך לשעה 1:00 בלילה שב אל חורי לפיצוצייה, עצר את האופנוע בפתחה, נטל ארגז בירות ריק וחבט באמצעות הארגז בסחורות שבפיצוציה, ניפץ באמצעותו ויטרינת זכוכית ומספר בקבוקים. העובדים ברחו למחסן הפיצוצייה. הנאשם נכנס למחסן בעקבותיהם, דרש מהם כסף ותקף את אחד העובדים באמצעות הארגז. אז נטל אל חורי בקבוק זכוכית ממדף בפיצוצייה, ניפץ אותו ואיים על העובד שידקור אותו באמצעות שבר הבקבוק, הכל כדי להשיג כסף ולמנוע את התנגדות המתלוננים לגניבתו.

בהמשך ניגש חורי לקופת הפיצוצייה ולאחר שנכשל בפתיחתה תלש אותה ממקומה, נשא אותה אל מחוץ לפיצוצייה וניסה להימלט על גבי אופנועו. המתלוננים ועוברי אורח אחרים נאבקו בו והשליכו עליו חפצים שונים במטרה למנוע ממנו להימלט. בתגובה, איים עליהם אל חורי שיפגע בגופם, והצליח להרחיקם עד שנמלט עם קופת הפיצוצייה שהכילה אלפי שקלים.