מיכל אמרה שהיא לא מאושרת - ונרצחה: חקירת המניע לרצח המחריד של מיכל סלה ז"ל מעלה שככל הנראה הוא בוצע לאחר שאמרה לבעלה אלירן שהיא לא מאושרת יותר בחיי הנישואים שלהם – כך עולה מכמה ראיות שישנן בידי המשטרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הראיות שבידי החוקרים מעלות שבעת האחרונה מיכל אמרה בכמה הזדמנויות שהיא לא כל כך מאושרת בחיי הנישואין שלה לבעלה אלירן מלול. להערכת החוקרים, ייתכן שביום הרצח היא השמיעה דברים ברוח זו באוזניו – וההערכה היא שזה מה שהוביל אותו לרצח האכזרי בדקירות סכין מרובות, בהן גם דקירות בראש.

בינתיים, מלול ממשיך לא לשתף פעולה עם חוקריו ומנסה עד כמה שאפשר להקשות עליהם. הוא סירב להישלח לאבחון פסיכיאטרי, מה שעיכב את העברתו מבית החולים לבית המעצר. עקב כך, הורה בית המשפט להעבירו לבית המעצר, שם האחריות על שלומו מוטלת על שב"ס. לאבחון שלו תהיה משמעות בסופו של יום כשעורכי דינו יטענו שהוא לא כשיר לדין.

 מעצרו של מלול הוארך; קרוביו: "הוא אהב את אשתו ואת המשפחה" 

אתמול הוארך מעצרו של מלול ב-11 ימים נוספים. הסניגוריה מסרה לבית המשפט את המכתב שניסחה משפחת מלול למשפחתה של סלה, וביקשו שהמכתב יגיע לידי קרובי המשפחה.

בבקשת המשטרה להארכת המעצר נכתב כי מלול חשוד בעבירות של גרימה בכוונה או אדישות למותו של אדם, רצח לאחר התעללות, רצח באכזריות מיוחדת, שיבוש במהלכי משפט. עוד נכתב בבקשה של המשטרה כי הארכת המעצר מתבצעת בעקבות עדויות רבות ומסמכים שונים בתיק החקירה.

 

מיכל סלה, הנרצחת האירוע במוצא
מיכל סלה ז"ל

גיסו של מלול, יחיאל, התייחס לחשדות הקשים ואמר כי "הוא היה בן אדם רגיל, אהב את אשתו והמשפחה. אנחנו מופתעים מאוד, לא יודעים מה קרה שם. אלירן היה בן אדם מקסים, אהב את אשתו והמשפחה. כל הדברים הטובים שאומרים עליו זה הוא באמת. הם היו ביחד, הכול היה רגיל בזוגיות שלהם".

כשנשאל אם הבחין בנורות אזהרה במערכת היחסים בין השניים, ענה יחיאל: "לא היה משהו שאנחנו יודעים עליו. בשלוש השנים האחרונות הם איבדו את ההורים שלהם, זה קשה להם. אנחנו אוהבים את מיכל והמשפחה שלה. היא הייתה אישה מדהימה, ואנחנו אוהבים את הנסיכה הקטנה שלהם".

השכנה סיפרה: "הוא אמר - אני ואשתי ניסינו להתאבד"

על פי החשד, מלול, בן 34 מרמת מוצא, דקר למוות את אשתו מיכל ואז ניסה להתאבד. לאחר שנפצע קשה, העביר את בתם בת 8 החודשים לשכנים ואיבד את הכרתו. השכנה שקיבלה את התינוקת שיחזרה בשבוע שעבר את המקרה. "הוא דפק בדלת ואמר 'אני ואשתי ניסינו להתאבד, קחי את הילדה'", סיפרה.

אלירן מלול הרוצח של מיכל סלה ז"ל
אלירן מלול. מסרב לענות לחוקרים

"בערך בשעה 6 וחצי שמעתי דפיקות בדלת, פתחתי את הדלת וראיתי גבר עטוף בשמיכה או סדין, מחזיק תינוקת ויושב על הרצפה ליד הדלת ונשען על הקיר. הוא אמר 'אני צריך עזרה, תביאי כוס מים וקחי את הילדה'"

"הבאתי לו מים ולקחתי את הילדה ושאלתי מה קרה. הוא ענה: 'אני ואשתי ניסינו להתאבד'. שאלתי איפה אתה גר, והוא אמר שפה למעלה. נכנסתי עם הילדה והתקשרתי למשטרה, עניתי לשאלות והמשטרה כבר יצרה קשר עם מד"א. הגיעו בערך 15 אנשים והשתלטו על העניין, ואני טיפלתי בילדה".