ג'פרי אפסטין סימם ואנס נערה כבת 13, אחרי שהעסיק אותה כשמרטפית, אחר כך הציע אותה לחבריו בתור "בשר טרי", והיא נאנסה שוב ושוב. על פי עדות נוספת המיליארדר אנס נערה בת 15 בעוד הוא מתחזה לצלם אופנה. כך, לטענתן של שתי נשים שתובעות 100 מיליון דולר מעזבונו של המיליארדר שהלך לעולמו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התביעה מוגשת בשמן של שתי נשים, שמזוהות בתביעה כאלמונית 3 ואלמונית 4, שתיהן טוענות כי אפסטין התעלל בהן מינית. הראשונה בניו יורק, והשנייה בדרום קרוליינה. כזכור, אפסטין בן ה-66 מת באוגוסט האחרון במה שתואר כהתאבדות כשהוחזק בכלא פדרלי אחרי שנעצר  באשמת סחר והתעללות בנערות.

אחת המתלוננות, סיפרה כיצד פנתה למודעת דרושים שחיפשה שמרטפית, הגיעה לסוויטה במלון יוקרה בדרום קרוליינה וגילתה שאין שום ילד שהיא מתבקשת לשמור עליו (מלבד אולי, היא עצמה). במקום לשמור על ילדים, היא מתארת בתביעה כיצד אפסטין נתן לה משקאות אלכוהוליים וסמים, ואז אנס אותה. המיליארדר לא הסתפק בזה, ולקח אותה איתו לניו יורק למפגשי תאווה שמוגדרים כ"מפגשים אינטימיים", שם הציע אותה לחבריו כ"בשר טרי" - והיא נאנסה שוב ושוב תוך התעללות.

המתלוננת השנייה טוענת בתביעה כי הייתה בת 15 כשאפסטין התעלל בה. היא הגיעה לדירתו של המיליארדר בשנת 1990, אחרי שראתה מודעת דרושים שמחפשת אחד דוגמניות. היא סיפרה לתובעת כיצד הגיעה לדירת יוקרה במנהטן, שם אפסטין התחזה לצלם אופנה. הוא ביקש ממנה להתפשט, צילם אותה ואז אנס אותה.

את התביעה מרכזים 5 עורכי דין שונים המבקשים 100 מיליון דולק מעזבונו של המיליארדר - פיצוי על הטראומה ששתל בנפשן של הנשים כשהיו צעירות למדי.