כתב אישום נגד אלירן מלול: פרקליטות מחוז ירושלים הודיעה היום (שלישי) שהיא הגישה לבית המשפט כתב אישום נגד אלירן מלול בגין רצח בנסיבות מחמירות של אשתו מיכל סלה ז"ל. לפי כתב האישום מלול תקף את מיכל בעת שהייתה מחוץ לחדרה של ביתם ופצע אותה בראשה. התביעה: "כתב האישום מבטא את חומרת העבירה שביצע הנאשם, אשר גדע את חייה של אישה צעירה ומבטיחה בביתה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

כתב האישום החמור מתאר את הערב שבו סלה נרצחה. על מלול נכתב כי "במעשיו המתוארים לעיל גרם הנאשם למותה של המנוחה באכזריות מיוחדת הבאה לידי ביטוי בתקיפתה בנוכחות ביתה התינוקת, פציעה בראש, גרירתה ודקירתה באזורים נרחבים בפלג גופה העליון, תוך שהיא מנסה להתגונן בשארית כוחותיה".

לפי המתואר בכתב האישום, מלול הצטייד בסכין מטבח בשלב שאינו ידוע במדויק, ולאחר שגרר אותה מחוץ לחדר של ביתם, דקר אותה כ-11 פעמים.

אלירן מלול הרוצח של מיכל סלה ז"ל
אלירן מלול הרוצח של מיכל סלה ז"ל

עוד מתאר כתב האישום כי במהלך חייהם המשותפים, היה מתח ביחסים בין בני הזוג: "במהלך חייהם המשותפים נוצר מתח בין בני הזוג, בין היתר על רקע קנאתו של הנאשם למנוחה, ודרישתו כי תנתק קשרים עם בני זוג, חברות ומכרים מעברה"

מיכל סלה ז"ל הביעה לבטים לגבי המשך חייה עם מלול

התובע מטעם פרקליטות מחוז ירושלים פלילי, עו"ד שגיא אופיר, התייחס בכתב האישום גם ללבטים של הנרצחת בנוגע להמשך חייה המשותפים עם מלול: "מעת לעת הביעה המנוחה את לבטיה ביחס להמשך חייה המשותפים עם הנאשם בפני מי מבני משפחתה וחברות, ואף כתבה על כך במספר הזדמנויות".

עו"ד אופיר הוסיף כי "כתב האישום מבטא את חומרת העבירה שביצע הנאשם, אשר גדע את חייה של אישה צעירה ומבטיחה בביתה, במקום בו הייתה צריכה להיות מוגנת ובטוחה". עוד הוסיף עו"ד אופיר: "במעשיו הותיר הנאשם משפחה פצועה וחבולה אשר מתמודדת מדי יום עם השלכות המעשה הנורא שביצע".

בשבוע שעבר חוקרי המשטרה מצאו יומן שמיכל סלה ז"ל כתבה, ובו היא מתארת שהיחסים עם בעלה עלו בתקופה האחרונה על שרטון, וכי לא טוב לה איתו יותר. לאורך כל החקירה דווח כי מלול מסרב לשתף פעולה עם חוקריו ולא משיב לשאלותיהם.