הפרקליטות הגישה היום (שני) כתב אישום נגד דרור דוידוב וירין אלמלח בגין חטיפה לשם סחיטה, כליאת שווא, סחיטה בכוח ועוד, לאחר ששמו בהסגר אדם המכונה "בוגי", והכריחו אותו, תוך הפעלת אלימות קשה נגדו, למצוא ערבים לחוב על סך מאות אלפים שהיה לו כלפיהם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי הפרטים המפורטים בכתב האישום, בוגי היה חייב לשניים 600 אלף שקלים על רקע הימורים. בתאריך מסוים לפני כחודש סיכמו הנאשמים לחטוף את המתלונן, לכלוא אותו ולסחוט ממנו באיומים ובכוח את החוב.

בתחילת נובמבר יצא בוגי מביתו שבקריית אתא עם רכב הסקודה שלו, ונתפס על ידי השניים שכפו עליו בכוח ובאיומים ללכת מן המקום שבו היה אל המקום שבו החליטו לחטוף אותו.

כאשר הגיעו השלושה אל המקום שבו החליטו להשאיר את בוגי, הם ניתקו את מצלמות האבטחה על מנת לטשטש ראיות והכו את בוגי בעוצמה. בהמשך דרשו שימצא אדם שיהיה ערב לסכום שאותו הוא חייב להם.

עו"ד תומר נווה (צילום: עמוס בר זאב, חדשות)
עו"ד תומר נוה | צילום: עמוס בר זאב, חדשות

בוגי החל להעלות שמות של מכריו, אך חלקם סירבו להיות ערבים לו לאחר שהתקבלו שיחות טלפון אליהם בבקשה זו. כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים, נגרם לבוגי שבר מרוסק ללא תזוזה, וסימני חבלה וחתכים בפרקי הגוף.

עו"ד תומר נוה, המייצג את הנאשמים יחד עם עו"ד שלומי שרון: "מדובר בכתב אישום מופלג בחומרתו שהוגש הבוקר בעניין חטיפה של עבריין מפתח ביתו. לטעמנו תוך התעלמות מהמרקם הראייתי. לאחר שנקבל את חומרי החקירה נגיב בצורה מסודרת בבית המשפט".