ילדיה של אסתי אהרונוביץ ז"ל, שעל פי החשד נרצחה על ידי בעלה הרופא גיורא פראף-פרי במושב תלמי אליהו, סיפרו היום (רביעי) על אימם ועל הסימנים שקדמו לרצח. מוקדם יותר שוחרר גיורא מבית החולים והובא למעצר.

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מעיין מגיד אהרונוביץ, בתה של אסתי סיפרה: "חשוב לנו שיכירו את אמא שידעו איזו אישה מדהימה היא הייתה, לא חלק מסטטיסטיקות של נשים שנרצחו אישה מיוחדת איבדנו את היקר מכל".  גם גיל, בנה של אסתי, סיפר על אימו והוסיף כי  הייתה אישה מדהימה: "סוג של עוגן".

מעיין הוסיפה כי המשפחה לא חשבה שזה ייגמר ברצח, אך בדיעבד היום הם מבינים שהיו לכך סימנים מקדימים. "הוא היה מתחזה - הוא התחזה להיות איש משפחה צדיק רופא וזה לא בדיוק מה שהוא היה"' הוסיפה.

אסתי אהרונוביץ'
אסתי אהרונוביץ ז"ל

הבעל החשוד ברצח צפוי להגיע לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו. אתמול התעורר החשוד, שהתהפך עם רכבו ונפצע זמן קצר אחרי הירי, אך לטענתו הוא אינו זוכר דבר מהאירוע. קרובת משפחה הגיבה על כך: "הוא אדם מניפולטיבי, ידענו שישקר".

שלשום הובאה אהרונוביץ בת ה-70 למנוחת עולמים. בתה מעיין ספדה לה בהלווייתה: "כל מי שהכיר אותך ידע שאת אישה טובת לב עם נתינה אין סופית, דואגת, תומכת ואוהבת", ספדה הבת. "את היית בשבילנו העולם כולו! חיבקת כשצריך, הקשבת, הכלת ותמיד היית שם בשבילנו". בהמשך דבריה תקפה הבת את החשוד ברצח: "את החיים שלך הקדשת לנו, ואדם עלוב נפש סיים ברגע את החיים שלך‎".

גיורא פרף פרי, הרופא החשוד ברצח אשתו
גיורא פרף פרי, הרופא החשוד ברצח אשתו, בשחרורו מבית החולים

"איך ממשיכים בלעדייך? איך ממלאים את החלל הגדול שנשאר?", שאלה הבת בעצב. "גידלת מחזורים של ילדים בכל האזור כגננת ומורה למתמטיקה, השארת חלל ענק אצל כל אחד ואחת שנמצאים כאן היום. אימא, תנוחי על משכבך בשלום, תשמרי עלינו מלמעלה ותני לנו כוחות להמשיך את החיים בלעדייך".

אתמול התעורר מתרדמתו בבית החולים סורוקה הבעל החשוד ברצח, ד"ר גיורא פראף-פרי, אולם כל שאמר לחוקרים היה "אני לא זוכר". ייתכן שפראף-פרי עדיין מבולבל בשל מצבו הרפואי, לאחר שנפצע בתאונה זמן קצר אחרי שלפי החשד ירה למוות בבת זוגו.

קרובת משפחתה של אסתי אהרונוביץ הגיבה בשיחה עם חדשות 12 להתפחות החדשה, ושטחה טענות קשות על אופיו של הבעל החשוד. "אנחנו לא מופתעים מתגובתו", אמרה. "ידענו שברגע שגיורא יתעורר יתחילו השקרים".

עוד אמרה קרובת המשפחה: "מדובר באדם מניפולטיבי, עם חזות של אדם חביב. שנים הוא טווה את קוריו סביב אסתי עד שהבנו את זה והיא החליטה לסיים את היחסים. אני מכינה אתכם - כל דבר שהוא יגיד מעכשיו צריך לבדוק טוב מאוד"