הבניין שבו גרה בת 18 מתל מונד עובר שיפוץ במסגרת פרויקט תמ"א 38. השבוע היא הגישה תלונה במשטרה לאחר שלטענתה הותקפה על ידי עובד קבלן שהגיע לעבוד מטעם המועצה המקומית. "הוא המשיך לצעוק לי הערות מיניות שלא יכולתי לשתוק כבר", סיפרה בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של ה"צל". "השפרצתי עליו קצת מים מהבקבוק שהיה לי ביד ואז הוא התחרפן - הוא תקף אותי בקטע מטורף והרביץ לי מול כולם על הכביש, גרר אותי מהשערות ודפק לי את הראש במכונית".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לטענתה היא סובלת כבר שבועות מהטרדות בלתי פוסקות מצד הפועלים והאירוע התרחש לאחר שהחליטה להתלונן על ההטרדות הרבות שספגה. לטענתה, היא פנתה לאדם הממונה על הפועלים והושפלה כשענה לה 'למה את יורדת עם שמלה כזאת? אל תרדי ככה אז לא יטרידו אותך'. 

"התייאשתי מלבקש עזרה והמשכתי לפיצוצייה לקנות סיגריות ובקבוק מים", שיחזרה. "כשחזרתי לכיוון הבית אחד הפועלים, שאגב מבוגר מאד ויכול להיות סבא שלי הסתכל עלי, שלח לי נשיקה באוויר וצעק לי מילים גסות שאף בחורה או נערה או אישה בגילי (אני בת 18) לא הייתה רוצה לשמוע, מחייך לעברי ומדבר איך שבא לו".

מי שהכה אותה הוא עובד קבלן שקשור למועצת תל מונד שבא לתקן מדרכות ולא מהפועלים של החברה המבצעת. "אנשי תל מונד עצרו ועזרו לי אבל עד שזה קרה כל הפועלים עמדו והסתכלו עלי וכל היישבן שלי היה בחוץ", סיפרה. "הייתי הכי מושפלת שיש בעולם! והמעסיק שלו, שהוא אגב יהודי לכל דבר, הגן עליו והבריח אותו לפני שהמשטרה תגיע. עכשיו הגשתי תלונה במשטרה ולקחו עדות מהבחור המקומי שעזר לי".

במשטרת מרחב שרון אישרו כי אכן הוגשה תלונה במשטרה ונפתחה חקירה.

מהמועצה המקומית תל מונד נמסר בתגובה: "עם היוודע האירוע ובד בבד עם הגשת התלונות במשטרה ביצעה המועצה מספר פעולות:1.עובדת המועצה שמלווה מקצועית את התושבת בשנים האחרונות ממשיכה ומלווה אותה גם במקרה זה לאורך כל הדרך. 2.המועצה פנתה לקבלן המבצע במקום להוציא את העובד מתל- מונד לאלתר. אנו מאחלים לנערה בריאות שלמה ומלאה".