יממה לאחר הלוויתם של יניב לוגסי ותומר ויינשטיין, שנהרגו כשנפגעו מרכב נוסע בעת שרכבו על אופניהם סמוך לכניסה למושב בני ציון שבשרון, סיפרה עדי, אלמנתו של תומר, על בעלה האהוב, על התאונה המחרידה ועל ילדיה, "שיגדלו ללא אבא ויהיו יתומים לכל החיים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הילדים שלי לא יכולים להבין את זה, יש פה עכשיו יתומים שיגדלו בלי אבא", הסבירה עדי. "אני כאן כדי לזעוק שתומר ויניב לא מתו ולא נדרסו, הם נרצחו. הם רק הלכו לרכב בבוקר על אופניים והם לא יחזרו יותר, לא יחזרו לילדים שלהם. אני לא מבינה איך אדם שפוי מסוגל לקחת אוטו שהוא גם ככה כלי נשק ופשוט לדעת שהוא יכול לרצוח איתו אנשים", האשימה.

המשטרה חושדת שנהג הרכב הפוגע, יונתן פדידה, בן 29, נהג תחת כשהוא נתון תחת השפעת סם ובמהירות מופרזת. על פי החשד, מהירות התאפשרה בין היתר בשל שינוי שביצע במבנה הרכב. בסרטון שהעלה לפייסבוק לפני כשנתיים הוא נראה מתרברב על שדרוג המכונית ובהמשך מצולם כשהוא דוהר בו במהירות.

"הוא מתלהב ומראה לחברים שלו בסרטונים. הוא עף על עצמו איזה תותח-על הוא, אבל ברגע אחד מוחק משפחה שלמה", הסביר עידן, אחיו של ויינשטיין. 

היום נעצר אביו של פדידה בחשד לשיבוש הליכי חקירה ובהמשך שוחרר למעצר בית. פדידה, תושב אור עקיבא חשוד בהמתה בקלות דעת, נהיגה בקלות ראש, נהיגה במהירות מופרזת שלא תואמת את תנאי הדרך ונהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים. בשחזור התאונה סיפר כי היה בדרך לעבודתו במסעדה שסמוכה למחלף הדרים. לפי טענתו, כשהגיע לעיקול איבד שליטה על רכבו: "ניסיתי לבלום, ניסיתי לברוח מהרוכבים אבל לצערי לא יכולתי. לא השתמשתי בטלפון. קחו את הטלפון שלי ותבדקו". עורך דינו תומר גונן אמר בתגובה למעצר: "מרשי משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו. מקווה מאוד שישחררו אותו בקרוב, הוא כרגע נעצר.