חשד לרצח בנתניה: גופתו של חלפן כספים מוכר בשנות ה-70 לחייו, התגלתה אמש (ראשון) בפתח ביתו בעיר. כוחות מד"א שהוזעקו למקום איתרו את הגופה ועליה סימני דקירה, הם ביצעו בו בדיקות אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

הראל רחמים, שכנו של המנוח, היה הראשון למצוא את גופתו: "נער שגר בבניין הודיע לאמא שלו שיש שלולית דם ודם במעלית", סיפר. "האמא מיד התקשרה אליי כי אני בוועד, ישר ירדתי למטה וראיתי את התמונה המזעזעת של האדם הזה שוכב. דיווחנו למשטרה ומיד הם הגיעו, תוך דקות".

אשתו של הקורבן הייתה בבית כשבעלה נדקר למוות. זמן קצר לאחר מכן הגיעה גם בתו אל המקום. "זה אדם מבוגר ונעים מאוד", תיאר רחמים את המנוח. "אומר שלום לכל אחד".

פרמדיק מד"א ירדן דהרי שהגיע למקום ואיתר את הגופה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר בן 73 שוכב כשהוא מחוסר הכרה - ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח".

המשטרה פתחה במצוד אחר חשוד אפשרי בביצוע המעשה. החשוד, תושב נתניה, מכיר היטב את המנוח ואת משפחתו, ועל פי גורמים במשטרה מסתמן כי הרצח נבע על רקע סכסוך. עד כה לא נעצרו חשודים ברצח וכוחות גדולים ממשטרת מרחב השרון נמצאים בזירה. הקורבן לא מוכר לרשויות החוק.