המשטרה ממשיכה בחקירת החשד לרצח חלפן כספים מוכר בשנות ה-70 לחייו בנתניה, לאחר שגופתו אותרה אמש (שני) בפתח ביתו בעיר. המשטרה זיהתה את החשוד המרכזי ברצח ופנתה לציבור בבקשה לסיוע בחיפושים ובאיסוף פרטים. המשטרה גם פרסמה את תמונתו של החשוד ברצח – כפיר עטיה, בן 36, תושב העיר נתניה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כוחות מד"א שהוזעקו למקום איתרו אמש את גופתו של חלפן הכספים ועליה סימני דקירה. הם ביצעו בו בדיקות רפואיות אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו במקום. כוחות משטרה שהגיעו לזירה החלו בחקירה, שממצאיה הובילו לביסוס חשד כנגד עטיה. כעת, המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתורו.

החשוד ברצח, תושב נתניה, מכיר היטב את המנוח ואת משפחתו, ועל פי גורמים במשטרה מסתמן כי הרצח נבע על רקע סכסוך. בית משפט השלום בפתח תקווה הוציא צו איסור פרסום על כל פרט מפרטי חקירת הרצח.

תיאורו, כפי שפורסם על ידי המשטרה: עיניו חומות, גובהו 1.75 מטרים, שיערו שחור ומבנה גופו בינוני. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה או למשטרת מרחב שרון בטלפון 09-8864444.

הראל רחמים, שכנו של המנוח, היה הראשון למצוא את גופתו: "נער שגר בבניין הודיע לאמא שלו שיש שלולית דם ודם במעלית", סיפר. "האמא מיד התקשרה אליי כי אני בוועד, ישר ירדתי למטה וראיתי את התמונה המזעזעת של האדם הזה שוכב. דיווחנו למשטרה ומיד הם הגיעו, תוך דקות".

אשתו של הקורבן הייתה בבית כשבעלה נדקר למוות. זמן קצר לאחר מכן הגיעה גם בתו אל המקום. "זה אדם מבוגר ונעים מאוד", תיאר רחמים את המנוח. "אומר שלום לכל אחד".