תיק התקיפה בחוף הים נסגר: לפני כשנה נחשף בחדשות 12 האירוע בו הותקפו בחוף הים בקריות שלושה צעירים תושבי שפרעם, שטענו כי התקיפה התבצעה על רקע לאומני. המשטרה עצרה ארבעה חשודים, תושבי הקריות, אך היום (חמישי) הודיעו בפרקליטות המדינה שתיק החקירה נסגר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כפי שנחשף לפני שנה, שלושת הצעירים, רופא, אח וחבר, הגיעו לבלות בחוף הים שבקריות. השלושה סיפרו כי במהלך הלילה ניגש אליהם צעיר יהודי ושאל אותם אם הם ערבים. השלושה השיבו בחיוב והצעיר עזב את המקום.

כעבור זמן קצר שב הצעיר מלווה בחבריו, כשהם חמושים באלות, בסכינים ובדוקרנים. החבורה החמושה החלה לתקוף את השלושה, וגרמה להם לחבלות ראש וגוף. הצעירים פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה לקבלת טיפול רפואי, והגישו תלונה על האירוע.

אחד הפצועים בתקרית
אחד הפצועים בתקיפה. שאלו אם אנחנו ערבים | צילום: חדשות

ארבעת החשודים שנעצרו נחקרו, ומעצרו של החשוד המרכזי הוארך לתקופה מסוימת. בתום החקירות הוחלט לשחרר את כל החשודים הביתה, ובפרקליטות החליטו לסגור את התיק מחוסר ראיות. "לאחר בחינה יסודית של חומר החקירה הוחלט על סגירת התיק כנגד כלל החשודים, לאור קשיים משמעותיים שנמצאו בחומר החקירה", נמסר מהפרקליטות.

עורך הדין אבי עמר, שייצג את החשוד המרכזי, מסר בתגובה להודעת הפרקליטות: "כפי שטענתי בבית המשפט, כי הלקוח שלי יזוכה מכל אשמה שייחסו לו, בכל הקשור לעבירות האלימות, היום למעשה פרקליטות המדינה מיישרת קו גם עם בית המשפט ומקבלת את כל הטענות שלי, על העבודה הגמורה שאין ללקוח שלי שום קשר לאירועי האלימות שניסו לייחס לו בכוח".