כפיר עטיה, שנעצר אתמול (שלישי) בחשד לרצח דוד אגאייב בנתניה בסוף השבוע האחרון, טוען כי כלל לא היה מעורב באירוע. "אני לא יודע למה עצרתם אותי, אני לא מבין מה אני עושה פה – אני לא קשור לאירוע", אמר בחקירתו. לדברי גורמים המעורים בחקירה, עטיה נראה במצב נפשי קשה מאוד: "הוא לא נראה מחובר למציאות".

אך חרף ההכחשה הגורפת, חוקרי משטרת מרחב שרון יביאו בהמשך היום את עטיה לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה ויבקשו להאריך את מעצרו. מפרטים שהגיעו לידי החדשות 12 Online עולה כי מלבד פרסום של תמונתו בכלי התקשורת בבקשה מהציבור לסייע באיתורו, הבלשים אף הפיצו ברשת המשטרתית הפנימית את מספר וסוג הרכב בו נמלט עטיה מהזירה.

את הרכב זיהה בלש של משטרת תל אביב בעיר, כשהוא חונה עם מכסה מנוע פתוח – ולצדו גבר שעומד וככל הנראה מנסה לטפל בתקלה. הבלש התקרב וזיהה שהגבר דומה לתמונה של עטיה, ועצר אותו במקום תוך כדי שהוא מעדכן את צוות החקירה המיוחד של מרחב השרון. תוך זמן קצר הגיעו השוטרים למקום, ולקחו את עטיה לחקירה.

בתו של אגאייב, בר ויכמן פרסמה שניהלה בעבר מערכת יחסים עם עטיה - פוסט בפייסבוק בו ניסתה לתקן את הרושם שנוצר על אביה. "לא מגיע לאותו רוצח במה, אבל אני רוצה לחלוק לך את הכבוד שמגיע לך, אבא יקר שלי", כתבה. "במשך ארבע שנים סבלתי מאלימות מילולית ופיזית ומאובססיביות. ביום שהחלטתי לשים לזה סוף, לקום וללכת החלה מסכת הטרדות בלתי פוסקות".

" אותו רוצח הלך ושדד את בנק הדואר, וכתוצאה מכך נכנס לכלא לתקופה", המשיכה וכתבה. "כאשר השתחרר הייתי נשואה כבר לאבי ילדי. באותם ימים סבלנו מהטרדות חוזרות ונשנות. יום אחד הוא הגיע לצ'יינג' של אבא במטרה לדקור את בעלי, הוא לא הצליח אבל השאיר לו 'מזכרת' בצורת צלקת". לדבריה, אף תקף את אביה בעבר, בגרזן: "אבא ניצל בנס. הוא עבר הליך שיקום ארוך וקשה במשך שנה, עד שחזר לעצמו ולתפקד".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום