הניסיון למצוא שוכר חלופי לדירה הסתיים בתקיפה וניסיון אונס: ד', תיירת מאירופה שנפשה בתל אביב, שכרה דירה בדרום העיר לזמן החופשה שלה. ביום רביעי האחרון, היא הראתה את הדירה למספר שוכרים פוטנציאליים במטרה שיחליפו אותה - אך שום דבר לא יכול היה להכין אותה לאיך שההליך השגרתי לכאורה הזה, עומד להסתיים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גבר שיצר קשר עם התיירת דרך פייסבוק נשמע נלהב במיוחד לשכור את הדירה. הוא הגיע לראות אותה,  אך במקום לשאול את כל השאלות, טענה התיירת שהוא הגיע רק כדי להתחיל איתה. כחצי שעה אחרי שכבר יצא מהדירה, דפק הבחור שוב בדלת וניסה לגרום לה לחשוב כי מדובר באישה. כשהיא פתחה את הדלת הוא ביקש להשתמש בשירותים אך ד' הפנתה אותו למסעדות ברחוב - והחלה להרגיש שהוא מתנהג בצורה חשודה.

לאחר שהביעה את סירובה וביקשה ממנו שיילך, הגבר בעט בחוזקה בדלת הכניסה לדירה, פרץ אליה, נעל את הדלת - וניסה לאנוס את ד'. השניים נאבקו דקות ארוכות, תוך שהוא חונק אותה ותולש לה את השיער. ד' צעקה והמשיכה להיאבק בו עד שהשכנים שמעו אותה והגיעו לדירה - ובשלב הזה, התוקף נמלט.

"זה היה מפחיד. אני בוכה כל הזמן", מספרת ד', "אני לא מצליחה להירגע ולוקחת כדורים, אני מקווה שיתפסו אותו".
ד' מספרת כי כבר כשהגבר נכנס לדירתה בפעם הראשונה, היא הרגישה שהוא מנסה להתחיל איתה. בשיחת טלפון עם בעלת הדירה, התיירת התבקשה שלא להשכיר לחשוד את הדירה בשל החששות

ד' הזעיקה את המשטרה ושוטרי הזיהוי הפלילי שהגיעו למקום פתחו בחקירת האירוע, שעודנה מתנהלת.

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il