כתב אישום הוגש נגד 4 בני נוער בני 14 עד 17 החשודים בתקיפה של ישי שטרית בן ה-17. על פי תלונתו של שטרית, הנערים רדפו אחריו, הפילו אותו ארצה, בעטו בפניו, עקרו ארבע משיניו - ועזבו את המקום. מהמשטרה נמסר כי הם יגלו אפס סובלנות כלפיי גילויי אלימות. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"סיימתי את יום הלימודים שלי והייתי בדרך הביתה עם עוד חבר", שחזר ישי. "עברנו מול שער בית ספר אחר ויצאו משם ארבעה נערים. הם החלו לדבר עם חבר שלי, זרקו לו קללה וקראו לו מפגר. הסתובבתי ועניתי להם. המשכתי בדרך והם התחילו לרדוף אחריי. הם תפסו אותי, הורידו אותי לרצפה, ונתנו לי אגרופים ובעיטות. כשהייתי כבר על הרצפה, אחרי הבוקסים, אחד הנערים בא מקדימה, נתן לי בעיטה חזקה לפה ושבר לי את השיניים".

"זו הרגשה לא נעימה בכלל ואני מפחד", שיתף ישי. "איבדתי קצת את ההכרה עד שהשומר בא אליי, הקים אותי והכניס אותי לבית הספר. אף אחד לא בא לעזור לי וכשהמכות נגמרו הנערים המשיכו בדרכם".  

"אחי הקטן, הילד הכי טוב, תמים וטהור שאני מכירה, נפל קורבן למקרה אלימות נורא", כתבה הדר שטרית, אחותו של ישי. "מקרה אלימות שבו בני נוער שהוא לא מכיר החליטו שיהיה מגניב להרביץ לו. מילא להרביץ, אני משפשפת את העיניים ומקבלת תמונה של אחי בלי שיניים. מאז הדמעות לא נעצרות. ישי, אני לא יכולה להפסיק לחשוב על ההשפלה שעברת, ילד אחד לבד מול עשרה עברייני נוער. אני קוראת למערכת החינוך, בבקשה תעשו משהו. היום זה אחי ומחר זה חלילה יהיה הבן שלי או הבן שלכם. די לאלימות". 

הוריו של ישי הגיבו לאירוע החמור והביעו תקווה שלא יהיו עוד מקרים דומים. "אני רוצה להודות למשטרת ישראל שפעלה ביעילות ובמהירות רבה", אמרה האם. "אני מקווה שיינתן הדין וייעשה הצדק, אני לוחמת את המלחמה לא רק של הבן שלי, את המלחמה של כולם, ואני מקווה שנוכל למנוע את המקרה הבא". האב הוסיף: "אני מקווה שהפוגעים יתפסו במהירות".