ניצל את רצונם של קטינים להתפרסם - וביצע בהם מעשים מגונים: פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד סוכן הדוגמנות ניר סנדלר בגין מעשים מגונים והטרדות מיניות. סנדלר, בן 41 ממושב זיתן, מואשם שביצע מעשי סדום במרמה, מעשים מגונים, מעשים מגונים במרמה ועבירות נוספות ב-8 מתלוננים, חלקם קטינים. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

על פי חומר הראיות שנאסף על ידי בחקירה, עולה כי סוכן הדוגמנות פעל במשך שנים באופן שיטתי, בהזדמנויות שונות , כלפי קטינים ובגירים, שתעניינו בקריירת דוגמנות וניצל את רצונם להתפרסם.

סנדלר נהג להזמין את קורבנותיו לצילומים בסטודיו שלו בתל אביב ובביתו אשר במרכז הארץ ובמהלך הצילומים , ביצע בהם מעשים מגונים והטרדות מיניות. 

על פי כתב האישום, ביצע הנאשם בלקוחותיו, 8 מתלוננים צעירים, חלקם קטינים, עבירות של מעשה סדום, ניסיון למעשה סדום, ומעשים מגונים, שלא בהסכמתם החופשית, או בהסכמתם שהושגה במרמה לגבי מהות המעשים. הם בוצעו במועדים שונים, בביתו שבמושב זיתן ובמשרדי הסוכנות בתל אביב, במהלך השנים 2013, 2016 ו-2019. 

הנאשם השיג את הסכמתם של המתלוננים לביצוע העבירות כשטען בפניהם בכזב, כי המעשים הם חלק מההדרכה והמיומנויות, אותן הוא מקנה להם כלקוחותיו, לשם קידומם המקצועי.

טלי גוטליב (צילום: יונתן בלום)
עו"ד טלי גוטליב | צילום: יונתן בלום

עורכת הדין טלי גוטליב המייצגת את סנדלר הגיבה על הגשת כתב האישום ומתחה ביקורת על ההתנהלות בתיק: "הקלות בהגשת כתבי אישום צריכה להדאיג כל אזרח במדינה. הזוי כי די בתלונת אדם כשאין כל ראיה חיצונית או חיזוק כדי לבסס כתב אישום".

"ליוויתי וייצגתי בתיקים רבים שהחלו בקול תרועה רמה והסתיימו בקול ענות חלושה", הוסיפה עו"ד גוטליב, "אפלח את הראיות ואפעל להשגת ראיות הגנה. ניר המום וכואב נוכח תלונות שקריות חסרות כל בסיס אך מחוזק בחפותו ויילחם עליה ללא מורא".