הנטייה המסתמנת בחקירה היא לקבל את גרסתו של השחקן והמגיש קובי מחט, ולכן ההערכה הזהירה של גורמים משפטיים אחרי חקירתו אתמול (רביעי) היא שבסופו של דבר התיק הזה ייסגר. עם זאת, נותרו עוד כמה פעולות לבצע לפני שתתקבל החלטה בתיק.

כיממה לאחר שפורסם כי מחט נחקר באזהרה במשטרת ירקון בתל-אביב בעקבות תלונה על עבירות מין, נחשפה הבוקר לראשונה בחדשות 12 גרסתה של מ', המתלוננת בפרשה: "הוא רצה לממש איתי את הפנטזיות המיניות שלו. הוא ניצל אותי מכף רגל ועד ראש".

"טיילנו בעיר רק שנינו ובסוף נסענו לבית של ההורים שלי שם הוא אנס אותי", היא מספרת. לדבריה אחרי התלבטויות רבות, היא החליטה שלא להתלונן במשטרה: "לא רציתי להרוס לו את החיים, החלטתי להתמודד עם זה בעצמי".

בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק הפרטי שלו התייחס מחט לחקירה שעבר: "שיתפתי פעולה באופן מלא וזכיתי לחקירה הוגנת, קשוחה ואנושית עד מאוד".

"בשנתיים האחרונות אני ומשפחתי נמצאים תחת מסכת הטרדות, איומים וניסיונות סחיטה קשים. בגין איומים אלה אשר כללו איום בפגיעה פיזית באשתי הגשתי לפני כשמונה חודשים תלונה למשטרה", כתב. "למשטרה הוגש באותו מעמד הארד דיסק מלא בראיות מצולמות כתובות ומוקלטות המתעדות את העבירות המיוחסות לה ואינן משתמעות לשני פנים. כמובן שמטעמי חשש לשיבוש חקירה לא אוכל לפרטן".