כתב אישום חמור הוגש נגד סייעת בגן לילדים בעלי צרכים מיוחדים בכפר סבא בגין תקיפה של שני ילדים בני 3 - כל הודיעה היום (חמישי) המשטרה.

בספטמבר שנה שעברה התקבלה תלונה במשטרה ולאחריה נפתחה חקירה לבירור המקרה. בחקירה התברר כי אותה סייעת תקפה לכאורה אחד מהילדים כשהיא אוחזת בו בבית השחי בשתי ידיה, מרימה אותו באוויר ומשליכה אותו בחוזקה אל רצפת המקום.

עוד עלה מהחקירה כי בהמשך לכך היא תקפה לכאורה ילד נוסף בגן ותפסה אותו בחוזקה בידו, הרימה אותו באוויר והשליכה אותו אל חצר המקום בחוזקה. עוד עלה כי כשהילד ניסה להיכנס בחזרה אל המקום, הסייעת חסמה את דרכו ואמרה לו: "אף אחד לא נכנס לכיתה". בסיום החקירה הוגש נגד הסייעת, בת 56 תושבת כפר סבא, כתב אישום בעבירה של תקיפה.

עו"ד אהרון רוזה, פרקליטה של הסייעת, מסר בתגובה: "מרשתי מכחישה מכל וכל תקיפת מי מילדי הגן  מדובר בכתב אישום פסול שהוגש בניגוד להוראות החוק , בחודש דצמבר 2018 נמסרה לי הודעה מהתביעות שהתיק עדיין בעיון ורק כשיחליטו לשקול הגשת כתב אישום יאפשרו לי לעיין בחומרי החקירה ולקיים שימוע (כהוראת החוק ) ולמרות זאת הגישו כתב אישום בלא לקיים שימוע".

עוד טען הפרקליט: "הוצאתי הודעה דחופה לתביעות מייד כשמרשתי ראתה היום את הכתבה ולפיה דרשתי שיבקשו למחוק את כתב האישום וימסרו הודעה שמדובר בטעות".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום