גלי סילבר, אשתו של מייסד טלגרס העצור באוקראינה עמוס סילבר, טענה אמש (חמישי) כי הלילה הוא צפוי להיות מוסגר לישראל. בתגובה לפנייתנו למשטרה - ביחידת להב 433 סירבו לאשר את הטענה, אולם גם לא הכחישו אותה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מקורבים לסילבר אמרו גם הם כי לאכזבתם הרבה הליך ההסגרה בעיצומו וייתכן שכבר הלילה יועלה על מטוס. לדבריהם, המשטרה הצליחה כנראה לשכנע ולהתגבר על מכשולים משפטיים ובירוקרטיים שסילבר הציב.
 
סילבר בישרה על האירוע באמצעות שידור לייב בפייסבוק. "אולי זה לא צירוף מקרים שביבי הגיע היום לאוקראינה, והמשטרה עושה פשוט מה שבא להם", אמרה. "אני רוצה לבקש מכם שתהיו חזקים. לא היה יותר מדי מה לעשות כי החליפו את השופטים. אלה לא השופטים מהתיק המקורי".
 
"גם הרופאה שהעידה שהוא בריא וכשיר לטיסה - הוא אף פעם לא פגש אותה והיא אף פעם לא בדקה אותו", המשיכה סילבר. "הם הפרו לו את כל הזכויות. מי שרוצה לעזור מבחינה משפטית ותמיכה אני חושבת שזה הזמן. עמוס הציל מאות אלפי אנשים, והיינו רוצים את התמיכה שלכם. בין אם זה בהפגנה ספונטינית או בכל דבר אחר".

בהמשך דבריה תקפה את גורמי אכיפת החוק: "חייבים להיות יותר חזקים מהממשלה המושחתת הזאת, מהפרקליטות המושחתת הזאת ומהמשטרה שמורכבת מאנסים, פושעים, רוצחים וגנבים. עמוס הוא בעצם הסמל של כל המלחמה שלנו בשחיתות הזאת. אם עוד הלילה הוא יוסגר אני מבקשת שתהיו שם בשבילנו".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום