נפלה בקניון – ותפוצה ב-180 אלף שקלים: לפני שנתיים הגיעה ד', בשנות ה-70 לחייה, לקניון בבת ים כשהיא גוררת עמה עגלת קניות. אולם כשניסתה להיכנס דרך הדלתות האוטומטיות, נסגרו עליה לפתע והיא נהדפה בחוזקה קדימה עד שנפלה על הרצפה.

בעקבות הנפילה, ד', תושבת בת ים, נותרה עם נזק גופני כרוני: כשהובהלה באמבולנס לבית החולים התגלה כי היא סובלת משבר תת-ראשי בירך שמאל והיא נאלצה לעבור ניתוח. כעת הפכה ד' מאישה בריאה ועצמאית לסיעודית.

לדברי עורך דינה של ד', אופיר יעקובוביץ', הקניון החזיק ברשותו ציוד שלא תוחזק כראוי ודלת לא תקינה, מה שהוביל לפציעתה של ד'. "נראה שבאמצעים פשוטים היה ניתן למנוע את האירוע", אמר. בית המשפט הסכים עמו, ופסק פיצויים בסך 180 אלף שקלים לד'.

"צר לי, כי גופים שהממון בכיסם אינם מוצאים לנכון להשקיע משאבים על מנת להגן על ציבור מבקריו", המשיך יעקובוביץ'. "אני שמח שבית המשפט קיבל את מלוא טענותינו, והשית את מלוא האחריות על הקניון תוך פסיקת פיצוי ראוי למרשתי. חשוב לדעת, ורבים אינם מודעים לזאת, כי במקרה ונגרמת פציעה במקום ציבורי, קיימת האפשרות למצות את זכויותיכם לתבוע נזקיכם".

עו"ד אופיר יעקובוביץ  (צילום: עדי שרעבי, יחצ)
עו"ד אופיר יעקובוביץ' | צילום: עדי שרעבי, יחצ

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום