פרשת אונס בת ה-13 בדרום הארץ: המתלוננת הצליחה לזהות במסדר זיהוי תמונות חשוד במעשים והבוקר (רביעי) התבצע עימות בינה ובין הנער החשוד. מקור בסביבת הילדה מספר כי במהלך העימות הבוקר בתחנת המשטרה הנער החשוד צחק על המתלוננת וכי היא מצויה במצב נפשי קשה ובסערת רגשות. כמו כן מסר המקור כי יחידת הסייבר במשטרה שולבה בחקירה וכי להערכתו נמצאו ראיות מצולמות בהן נראים נערים מבצעים מעשים מיניים בילדה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אביה של בת ה-13 שהתלוננה על אונס בידי 4 נערים מכיתה י"א במקלט בית ספר בדרום הארץ שוחח עם חדשות 12: "בשבוע שעבר חבר של בני הגדול סיפר לו כי קרוב משפחתו לומד בשכבה עם אותם נערים שאנסו את הבת שלי, וכי אותו קרוב סיפר שאחד הנערים התוודה בפניו. ביום חמישי הבאתי את הילד ההוא לתחנת המשטרה, ואחר כך היה מסדר זיהוי של שמונה תמונות והילדה זיהתה את אותו אחד שהתוודה".

ידיים של גבר אזוקות
"צחק ולעג לה". אילוסטרציה | צילום: רועי ברקוביץ'

האב תיאר את העימות הבוקר: "הוא ישב עם ההורים שלו בחוץ כשהגעתי עם הילדה. החוקר בעימות ניסה לעשות תרגילים על הילדה כאילו היא חשוד בן 40, והראה לה שיחת ווטסאפ שלא הייתה מעולם בין אחיה הגדול וחבר שלו. בשיחה הוא כאילו אומר לחבר שלו שהראה לילדה את התמונה של אותו נער לפני הזיהוי. החוקר שאל אותה מה אחיך משקר? והיא אמרה שכן, שזה לא היה ולא נברא".

"היא אמרה לאותו נער בעימות 'כן, זה אתה ואתה עשית את זה'", הוסיף האב. "היא גם זכרה שהוא זה שצילם, הוא רק צחק ולא ענה. בשלב מסוים הוא אמר 'אני חושב שמאיימים עלייך שתפלילי אותי'. הוא גם יצא עם ההורים שלו וצחק לנו בפנים. היא נפגעה מאוד, היא בוכה פה לידי, כל מה שקורה פה זה ביזיון שהוא יוצא ככה עם ההורים שלו ונותנים לו ללעוג ולצחוק".

לאבי הנערה טענות קשות על התנהלות המשטרה: "במשטרה לא עושים כלום, כל דבר שקרה היה צריך להזיז אותם. הילדה זיהתה כבר שניים, את אותו אחד שהיה עצור בשבוע שעבר ואחד נוסף עכשיו, אבל יש עוד שניים שמסתובבים חופשי. זה הדבר הכי דחוף עכשיו והמשטרה צריכה לפעול. החוקר עדכן אותנו שעשו לטלפונים שלה ושל החשודים בדיקה שטחית ושכעת שולחים לבדיקה מעמיקה, אבל כבר אין לי תקווה שבמשטרה יעשו צדק".

עו
עו"ד ניר יסלוביץ' | צילום: ערן אלדד, חדשות

עוד אמר האב: "היה לנו חג שחור שאני לא מאחל לאף אחד, כל אחד בפינה שלו עם העצב והבכי שלו. הילדה בחג הייתה סגורה בחדר בוכה, כשלפני החג הנער הראשון שזיהתה כבר חזר לבית ספר והיא לא. אתמול היא בכתה ואמרה לי שהם צריכים להיות בעונש ולא היא".

פרקליט ההורים
עו"ד בנימין מלכא | צילום: אלון סויסה, חדשות

"על מרשתי עבר חג נוראי בהמתנה לטחנות הצדק שיפעלו, כולי תקווה כי כעת עם הראיה תאיץ המשטרה את הטיפול בתיק ותעצור את 4 הנערים שאנסו את הילדה", מסר עו"ד ניר יסלוביץ' המייצג את הילדה יחד עם עו"ד בנימין מלכא.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלו.
מטבע הדברים לא נפרט אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי נמשיך בביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות, ביסודיות וברגישות, הכל במטרה להגיע לחקר האמת".