נעצרו 20 דקות אחרי הרצח: המשטרה פענחה את תיק רצח מחמוד ("חמודה") מוגרבי, בן 48 מרמלה, שהתרחש בתחילת החודש שעבר בשכונת ג'ואריש בעיר. היום (שני) פרסמה המשטרה תיעוד של מעצר החשודים בביצוע המעשה, עומר אבו קשק בן 20, וקרוב משפחתו, קטין בן 17, שניהם תושבי ג'לג'וליה, 20 דקות בלבד לאחר ביצוע הרצח. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתחילת החודש שעבר, התקבל דיווח במשטרת ישראל על שמיעת ירי באזור שכונת ג'ואריש ברמלה. צוות שוטרי סיור שהוזעק אל המקום איתר את רכבו של הקורבן כאשר הוא ברכב ללא רוח חיים. מרגע קבלת הדיווח, התנהל במשטרת ישראל מצוד אחר רכב ובו חשודים במעורבות ברצח. 

צוותי שוטרי סיור בגזרת תחנת ראש העין הוכוון לסריקות באזור צומת כוח לכיוון צפון, כאשר התקבלה אינדיקציה שהרכב באזור, ושוטר שהיה בכוח החל לנסוע בכביש 444 נגד כיוון התנועה. השוטר ירד מהניידת עם אקדח בידו, והחל לסרוק כלי רכב שעמדו בפקק היזום שיצרו השוטרים, כאשר תוך כדי הסריקה הוא זיהה רכב שענה לתיאור הרכב החשוד.

השוטר הזעיק מיד תגבורת ונכנס לביצוע מעצר. החשודים זיהו את השוטר וניסו לחמוק בנסיעה לאחור עד שהתנגשו ברכב שעמד מאחוריהם. נהג הרכב נמלט לכיוון יער סמוך, השוטר השתלט על שני החשודים שהיו ברכב כאשר לרגליהם רובה סער מסוג M-16 עם שתי מחסניות ושני אקדחים. 

החשודים הועברו לחקירה בחשד לביצוע הרצח. על פי ההערכה, הרצח בוצע על רקע סכסוך פלילי. עם סיום החקירה נגד השניים, יוגש היום כתב אישום בעניינם, הכולל בקשה למעצרם עד תום ההליכים.