יצא מבית הספר - והוכה קשות: ישי שטרית, בן 17 מטבריה, יצא היום (שני) סמוך לשעה 12:00 מבית הספר ונתקל בחבורת נערים שתקפו אותו באכזריות. הם רדפו אחריו, הפילו אותו ארצה, בעטו בפניו, עקרו ארבע משיניו - ועזבו את המקום. לאחר שישי הגיש תלונה, בלשי נוער של המשטרה עצרו את הנערים החשודים בתקיפה והם נלקחו לחקירה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"סיימתי את יום הלימודים שלי והייתי בדרך הביתה עם עוד חבר", שחזר ישי. "עברנו מול שער בית ספר אחר ויצאו משם ארבעה נערים. הם החלו לדבר עם חבר שלי, זרקו לו קללה וקראו לו מפגר. הסתובבתי ועניתי להם. המשכתי בדרך והם התחילו לרדוף אחריי. הם תפסו אותי, הורידו אותי לרצפה, ונתנו לי אגרופים ובעיטות. כשהייתי כבר על הרצפה, אחרי הבוקסים, אחד הנערים בא מקדימה, נתן לי בעיטה חזקה לפה ושבר לי את השיניים".

"זו הרגשה לא נעימה בכלל ואני מפחד", שיתף ישי. "איבדתי קצת את ההכרה עד שהשומר בא אליי, הקים אותי והכניס אותי לבית הספר. אף אחד לא בא לעזור לי וכשהמכות נגמרו הנערים המשיכו בדרכם".  

"אחי הקטן, הילד הכי טוב, תמים וטהור שאני מכירה, נפל קורבן למקרה אלימות נורא", כתבה הדר שטרית, אחותו של ישי. "מקרה אלימות שבו בני נוער שהוא לא מכיר החליטו שיהיה מגניב להרביץ לו. מילא להרביץ, אני משפשפת את העיניים ומקבלת תמונה של אחי בלי שיניים. מאז הדמעות לא נעצרות. ישי, אני לא יכולה להפסיק לחשוב על ההשפלה שעברת, ילד אחד לבד מול עשרה עברייני נוער. אני קוראת למערכת החינוך, בבקשה תעשו משהו. היום זה אחי ומחר זה חלילה יהיה הבן שלי או הבן שלכם. די לאלימות".

עם קבלת הדיווח במשטרה הוזעקו למקום בלשי נוער ועצרו את ארבעת התוקפים בגילאי 14-17. הורי החשודים הוזמנו לתחנת המשטרה וכעת הם נמצאים בשלבי חקירה. בהמשך תתקבל החלטה בדבר המשך מעצרם. "אנחנו רואים בחומרה גילויי אלימות ובריונות, ונפעל על מנת למצות את הדין עם המעורבים", מסרו במשטרה.