כתב אישום הוגש היום (שני) נגד צעיר שנהג בפסילה, פגע באוטובוס, תקף את נהג האוטובוס ואף שרף את תא המעצר בו שהה ואיים על השוטרים. לפני כשבוע הנהג המותקף שוחח עם חדשות 12 בעקבות פרסום תיעוד התקיפה וטען: "מדובר במקרה מיותר, קשה. אנחנו נתקלים באלימות כלפי נהגים כל הזמן".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לפני כשבוע התקבל במשטרה דיווח על אירוע בעיר טבריה של תקיפת נהג אוטובוס על ידי חשוד שנמלט מזירת האירוע. בתום סריקות באזור האירוע אותר ונעצר החשוד, צעיר בן 21 מחדרה. במהלך הנסיעה לתחנה, קרע החשוד את ריפוד המושב בניידת, תוך שהוא מאיים על השוטרים כי "הם לא יודעים עם מי הם מתעסקים".

"עלה על מכסה המנוע וזינק בבעיטות"

מהחקירה עלה כי, החשוד נהג ברכב פרטי בנתיב נסיעתו של האוטובוס כאשר הוא נוסע נגד כיוון התנועה, פוגע בחזית ימין של האוטובוס ובשני כלי רכב חונים. נהג האוטובוס ירד מהאוטובוס, בו בעת עלה החשוד על מכסה המנוע של רכבו וזינק בבעיטות לעבר פניו וחזהו של הנהג. החשוד המשיך להכות הנהג באגרופים ואף נטל פח צבע וזרק אותו לעבר הנהג.

בנוסף, בעת שהייתו בתא המעצר החשוד הדליק סיגריה והחל להבעיר את הניירות בפח האשפה ואת מזרון המיטה – וגם אז החל לאיים על השוטרים. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והיום הוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

הנהג: "נתקלים באלימות כל הזמן"

החשוד מואשם בעבירות של תקיפה, איומים, היזק לרכוש נהיגה פוחזת, נהיגה בפסילה, שימוש פחזני באש והתנהגות פרועה במקום ציבורי. מן המשטרה נמסר כי היא "מגלה אפס סובלנות לגילויי אלימות ובריונות ותדאג למצות את הדין עם אותם עבריינים".

בשיחה עם חדשות 12, אמר: "מדובר במקרה מיותר, קשה. אנחנו נתקלים באלימות כלפי נהגים כל הזמן. צריך לשים קץ לאלימות הזאת כנגד נהגי אוטובוס בכלל".