המשטרה עצרה אתמול (חמישי) שני חשודים בעבירות מין בקטינים במרכז הארץ: מורה בן 61 מאזור המרכז נעצר בחשד שפגע בתלמידו בן ה-13, לאחר שזה הגיש נגדו תלונה לפני מספר ימים. בנוסף, המשטרה עצרה נהג הסעות בחשד שביצע עבירות מין בקטינה בעלת צרכים מיוחדים אותה הסיע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפני מספר ימים התקבלה במשטרה תלונה מקטין בן 13 בגין עבירות מין שביצע בו המורה שלו. שוטרים איתרו אתמול את החשוד, בן 61 מאזור המרכז והוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

מלבד התלונה שהקבלה, על ידי התלמיד בן ה-13, קיים חשד שתלמידים נוספים נפגעו מהמורה. בדיון שהתקיים היום בבית משפט השלום בפתח תקווה, הוארך מעצרו של החשוד ב-3 ימים. המשטרה חוקרת את האירוע ובוחנת את האפשרות של פגיעות נוספות.
 
במקביל, התקבלה במשטרה לפני ימים אחדים תלונה בגין עבירות מין שביצע נהג הסעות בקטינה בעלת צרכים מיוחדים שנסעה עמו. חוקרי המשטרה איתרו את החשוד, בן 40 מאזור המרכז, ואתמול הוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

הנהג מסיע ילדים בשוטף, ביניהם אותה צעירה בעלת צרכים מיוחדים. על פי החשד הוא ביצע בה עבירות מין מספר פעמים, וכרגע המשטרה בודקת מה הייתה חומרת המעשים שלו - האם מדובר בעבירות מין או גם באונס. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך גם את מעצרו בשלושה ימים, בעוד המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע.