בתום חקירה נוספת שנערכה היום (שני) בפני בוחני תאונות הדרכים של המשטרה, נפסל רישיון נהיגתו של הנהג החשוד בתאונת הדרכים הקטלנית באשקלון. החשוד שוחרר בתנאים מגבילים כשבמקביל חקירת התאונה נמשכת.

תמיר, אביהן של ירין ותהל מעול ז"ל ושל אדל בת ה-14 שנפצעה באורח קשה בתאונה הקטלנית ביקש מוקדם יותר היום להעביר מסר לכל הנהגים: "זה פשוט הרס של משפחות", אני רק רוצה למסור לאנשים שייזהרו בדרכים". הנהג טוען כי הוא לא זוכר דבר מהתאונה.

"זה פשוט הרס של משפחות", אמר האב. "הורים שגידלו את הילדים שנים והתשלום מאוד כבד, מאוד מאוד כבד". הוא סיפר על השיחה שניהל עם ביתו בערב התאונה: "אחותן הגדולה התקשרה אליהן, ביקשה להביא את החבר שלה מהאירוע, מהחתונה. ומשם הדרך חזרה נגמרה באסון".

ירין ותהל מעול
שלוש האחיות: אדל, תהל וירין מעול | צילום: אינסטגרם

"אני מבקש שאנשים יתפללו, בעזרת השם יהיה טוב", הוסיף תמיר מעול. "אני רק רוצה למסור שאנשים ייזהרו בדרכים".

מבית החולים סורוקה נמסר כי מצבה של אחותן אדל, הנערה בת ה-14 שהועברה לבית החולים לאחר תאונת הדרכים באשקלון מוסיף להיות קשה מאד. היא מונשמת ומורדמת ביחידה לטיפול נמרץ ילדים.

נהג הרכב: הזיכרון האחרון שלי מאותו ערב - היציאה מאולם האירועים

הנהג בתאונת הקטלנית באשקלון טוען כי הוא לא זוכר דבר מהתאונה, כך עלה מחקירתו אתמול. לדבריו, זכרונו האחרון מאותו הערב הוא מצאתו מאולם אירועים, זמן קצר לפני שהתרחשה התאונה בה נהרגו שתי האחיות ירין ותהל מעול ז"ל. החקירה נמשכת, והחוקרים עדיין אוספים ראיות ונעזרים בגורמים מומחים כדי לגלות את כלל פרטי האירוע. 

תאונת דרכים קטלנית באשקלון
צילום: דוברות המשטרה

צוותי מד"א שהועזקו לזירה קבעו את מותה של תהל במקום ופינו את יתר הפצועים לבית החולים ברזילי בעיר. מבית החולים ברזילי נמסר כי ירין "נותחה שעות ארוכות בלילה וטופלה במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים על ידי צוות בכיר רב מקצועי. למרות המאמצים הכבירים שנעשו על מנת להציל את חייה, לצערנו היא נפטרה". 

מבדיקה ראשונית של נסיבות התאונה עלה כי מעט לאחר השעה 03:00 לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי) רכב פרטי מסוג סקודה איבד שליטה מסיבה שנחקרת כעת והתנגש בעץ שנמצא על אי תנועה באחד הרחובות בעיר. כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, מנוע הרכב התנתק ועף למרכז הכביש. חוקרי המשטרה שהגיעו למקום החלו באיסוף עדויות בזירה ובחקירת התאונה.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום