לאחר שאמש שני אחיו של הנער שנדקר מחוץ למעון לקהילה הלהט"בית בתל אביב הסגירו את עצמם למשטרה והכחישו כל מעורבות באירוע, היום (רביעי) סיפרו בני משפחתו כי שוטר שהוצב בכניסה לחדרו של הנער בבית החולים מונע מהם להיכנס לבקרו. לטענת עורך דינם של האחים החשודים "אם היה חשש לשיבוש חקירה – לא היו מאפשרים להם להיכנס מהיום הראשון". המשטרה ביקשה להאריך עת מעצר החשודים בשמונה ימים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לדברי בני המשפחה, אימו ואחיו של הנער הגיעו לבית החולים עוד ביום שישי, מיד לאחר ששמעו על מה שקרה. "אימא שלו יושבת בחוץ ובוכה", סיפר עו"ד של האחים החשודים עאדל דבאח. "נכון שהיה נתק, אבל המשפחה שלו הגיעה להיות איתו בשעת מצוקתו. הם מבקרים אותו מהיום הראשון, יושבים מסביב למיטתו".

"זה לא הגיוני שבשעה שמרשים לכולם, ולכל חברי הקהילה, להיכנס , לאימא שלו לא מרשים", הוסיף עו"ד דבאח. "אימא זו אימא זו אימא, היא דואגת לבן שלה. כבר אתמול הוא התעורר ואם היא הייתה מנסה להגיד לו משהו על הדקירה, להשפיע על גרסתו, זה כבר מזמן היה יוצא החוצה".

עו"ד עאדל דבאח (צילום: יח"צ, חדשות)
עו"ד עאדל דבאח | צילום: יח"צ, חדשות

שני אחיו של הנער נמצאים כעת במעצר ובהמשך היום הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר במקרה חמור בגינו מנוהלת חקירה, שנמצאת תחת צו איסור פרסום ומטבע הדברים לא נפרט אודותיה. ההחלטה בשלב זה להציב שוטר במשמורת מלאה בבית החולים על קורבן העבירה שנדקר ונפצע, התקבלה במטרה למנוע פגיעה בו מחד ולמנוע שיבוש מהלכי החקירה לאור התפתחות החקירה מאידך.

"בשל הערך העליון של שמירת שלומו ובטחונו של הצעיר, אכן לא כל אדם מורשה להיכנס לחדרו, אולם בניגוד לנטען המשטרה מאפשרת לאמו של קורבן העבירה לבקרו תחת ליווי מחייב במקרה זה. המשטרה תמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות במערה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים באירוע החמור".