ביום חמישי האחרון, בשעות הלילה, נכנסו שני אנשים לא מזוהים עם מכוניתם למחסני עמותת "פתחון לב" ושדדו מאות מוצרי מזון שיועדו להישלח למשפחות נזקקות. מקרה דומה התרחש בעבר, אך המשטרה סגרה את התיק מחוסר עניין לציבור. מנכ"ל העמותה סיפר: "אנחנו מרגישים את החוסרים הללו לקראת החלוקה המתכוננת".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עמותת "פתחון לב", שמרכז הסיוע שלה נמצא בראשון לציון, אספה מוצרי מזון רבים שהיו אמורים להישלח ביום חמישי הקרוב למשפחות נזקקות. אך יומיים לפני החלוקה המיועדת המוצרים נגנבו  – וכעת אין מה לשלוח. לקראת סוף השבוע הקרוב אותן משפחות יישארו ללא סיוע.

מהעמותה נמסר כי כבר לפני כשנה וחצי התרחש מקרה דומה של גניבה מהמרכז והוגשה אז תלונה למשטרה, אך היא נסגרה מטעמי חוסר עניין לציבור. בעקבות המקרה הנוכחי הוגשה תלונה נוספת ובעמותה מקווים שהפעם המשטרה תפעל בנידון.

"אנחנו מרגישים את החוסרים האלה לקראת החלוקה שמתכוננת לנו ביום חמישי", סיפר מנכ"ל העמותה, אלי כהן. "אני רוצה מאוד לקוות שהמשטרה לא תניח לדבר עד אשר שני האנשים האלה יימצאו ויובאו לדין".

לתרומות לעמותה ניתן ליצור קשר בטלפון שמספרו *5068.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום